Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi A3 1906F9S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3349 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi A3 зі збереженням оригінальної матриці.

Заміна скла Xiaomi Mi A3 - це процедура, за допомогою якої ми можемо оновити зовнішній вигляд Вашого пристрою, зберігаючи оригінальну матрицю Вашого смартфона.  Скло – це верхня частина екрану, яка першою «страждає» при падінні телефону. Якщо після наступного падіння Ви взяли смартфон і виявили, що скло вкрито «павутинкою», не поспішайте міняти екран. Якщо помилок в роботі дисплея немає, достатньо замінити скло Xiaomi Mi A3.  Це можна зробити в наступних випадках:
  •   екран розбитий, але працює нормально;
  •   на дисплеї, як і раніше, відображається зображення, але з'явилися жовті плями.
Все це говорить про те, що заміна скла можлива окремо від екрану. На жаль, не всі сервіси в Україні пропонують таку послугу. Це пояснюється тим, що ці маніпуляції вимагають спеціальних навичок і обладнання. Спеціалісти замінять скло Xiaomi Mi A3 якомога швидше. Детальніше про порядок заміни скла можна дізнатися у менеджера сервісного центру «Ай-яй-яй» на сайті в чаті або за телефонами, які Ви можете знайти в розділі «Контакти».

Повна заміна екрану Xiaomi Mi A3.

Повна заміна екрану Xiaomi Mi A3 – досить популярна послуга. Скло над дисплеєм захищає його від пошкоджень, але, на жаль, дуже часто смартфон падає на тверді  поверхні, і розбиває не тільки скло, а й пошкоджує матрицю.  Ви можете зрозуміти необхідність заміни всього модуля дисплея Xiaomi Mi A3 за такими характеристиками:  
  •      на екрані з'явилися різні плями чорного кольору;
  •      смуги на екрані ускладнюють перегляд зображення;
  •      підсвічування працює погано або зовсім зникло;
  •      сенсорна панель екрану не реагує на дотик.
ремонт xiaomi mi a3: замена стекла, экрана киев фото

Як замовити ремонт Xiaomi Mi A3 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можуть виконати навіть найскладніший ремонт Xiaomi Mi A3. Для цього зверніться до менеджера будь-яким зручним для Вас способом:
  •      За телефонами, вказаними на сайті;
  •      Написавши  в месенджерах viber чи telegram;
  •      написавши на сайті в онлайн-чаті;
  •      повідомити про проблему на електронну адресу сервісу.
Ви також можете особисто прийти в один з будь-яких філіалів нашого сервісу, для найшвидшого замовлення ремонту, та одразу передати свій смартфон для діагностики та необхідних робіт. На сайті, у відповідному розділі, Ви знайдете всі адреси філіалів у Києві. А для клієнтів з інших міст, проведемо ремонт за допомогою Нової пошти.
Оценить

Детальніше

Приховати