Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi5x MDI2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi5x – як спосіб збереження Вашого бюджету.

Заміна скла Xiaomi Mi5x  – це послуга, яка пропонується в кожному відділенні сервісного центру «Ай-яй-яй». Професіонали пропонують цю послугу за унікальною технологією під назвою OCA. Це процедура видалення пошкодженого скла з пристрою без повного розбирання гаджета. В результаті, після заміни скла Xiaomi Mi5x, на пристрої не залишається візуальних слідів складання та розбирання. У зв’язку з тим, що процедура заміни скла є дуже популярною послугою, її щодня замовляють до 10 осіб. На нашому складі завжди є в наявності стекла для всіх моделей гаджетів. Майте на увазі, що при заміні скла, фахівці зберігають цілісність і функціональність оригінальних компонентів – матриці, сенсора екрануі, підсвічування. Тому, після ремонту, гаджет буде працювати так само, як і раніше.  

Професійна заміна екрану Xiaomi Mi5x в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна екрану Xiaomi Mi5x – це дуже поширена послуга. Адже першим при падінні смартфону, страждає екран. Процес заміни екрану виконує майстер протягом кількох годин після того, як гаджет потрапив до нього в руки і завершив процес діагностики. Наша майстерня наймає лише професіоналів, для яких заміна екрану Xiaomi Mi5x є досить типовим видом ремонту. Слід зазначити, що великий досвід і використання сучасних інструментів дозволяють швидко і якісно відремонтувати мобільний пристрій. Після завершення ремонту надається гарантія на виконані роботи. У кожному відділі сервісного центру «Ай-яй-яй» завжди є якісні деталі та компоненти, призначені для смартфонів цієї моделі. ремонт xiaomi mi5x: замена стекла, экрана киев украина фото

Якісний ремонт Xiaomi Mi5x в Києві.

Ремонт Xiaomi Mi5x є одним із напрямків роботи нашого сервісного центру. Слід зазначити, що користувачі звертаються в майстерню з різними поломками цієї моделі смартфона. Найпоширенішою причиною звернення до сервісного центру - є несправність окремих компонентів мобільного пристрою. Будь-які несправності можна вирішити, звернувшись до нашої майстерні. Фахівець проведе попередню діагностику та необхідний ремонт Xiaomi Mi5x. У порівнянні з іншими сервісними центрами, ми маємо ряд переваг:
  • Робота проводиться з використанням сучасного обладнання, а також якісних компонентів, які дозволяють візуально приховати той факт, що гаджет був розібраний.
Слід зазначити, що після ремонтних робіт, надається гарантія на обслуговування. Якщо під час гарантійного терміну гаджет знову виходить з ладу, клієнт може розраховувати на безкоштовний ремонт.
Оценить

Детальніше

Приховати