Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Max 2016001 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Max. Для яких випадках актуальна ця послуга? 

Заміна скла Xiaomi Mi Max рекомендується при наявності на верхній частині екрану, різних тріщин і відколів, які не впливають на продуктивність смартфона і можливість відображення якісних зображень. Такі деструктивні зміни зазвичай викликаються надмірним механічним тиском на апарат (падінням на тверду поверхню, або удар). За допомогою спеціальних інструментів і сучасного обладнання, майстер замінить пошкоджене скло протягом одного дня . Слід зазначити, що виконання даного виду роботи забезпечує цілісність і функціональність всіх оригінальних компонентів (матриці, сенсора).  

Якісна заміна екрану Xiaomi Mi Max.

Популярною несправністю вважаються проблеми, пов’язані з відсутністю належної роботи модуля дисплея, які ефективно можуть вирішити кваліфіковані спеціалісти в майстерні «Ай-яй-яй». Завдяки наявності на складі необхідних запчастин, в тому числі екранів для Xiaomi Mi Max, нам не складе труднощів виконати професійний ремонт за ціною, яка приємно здивує Вас своєю демократичністю. Після заміни дисплея Xiaomi Mi Max, клієнту надається гарантія на обслуговування. Відвідайте наш офіційний сайт, введіть модель телефону в пошукову систему і дізнайтеся про можливі причини проблеми та способи її усунення. За допомогою одного з 4 телефонів, визначених різними операторами, Ви можете зв’язатися з нашим консультантом, який відповість на всі Ваші запитання. Ремонт Xiaomi Mi Max: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Mi Max в сервісному центрі «Ай-яй-яй.

Ремонт Xiaomi Mi Max є одним із пріоритетних напрямків діяльності майстерні «Ай-яй-яй», яка користується відмінною репутацією у сфері обслуговування сучасних цифрових пристроїв. Незважаючи на високу надійність і функціональність, дана модель також може вийти з ладу. Причиною цього є не тільки порушення правил експлуатації, але і падіння на тверду поверхню або контакт з водою. Найчастіші класичні проблеми, з якими до нас звертаються - це тріщини скла або поява смуг, різних плям та інших дефектів на екрані. В одних випадках заміна скла допоможе відновити зовнішню естетику і якість зображення, в інших - доводиться безпосередньо розбирати та замінювати дисплейний модуль. Зазвичай, користувачу складно визначити, що, власне, є причиною виходу з ладу сенсора або відсутності реакції на натискання кнопки живлення, або виникнення будь-якої іншої поломки. У цьому випадку, фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» проведуть діагностику, та дадуть відповідь, що стало причиною несправності, та як її усунути.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту