Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Mix Alpha з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix Alpha. Швидко та з гарантією якості.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix Alpha потрібна у разі виникнення тріщин на екрані, якщо його функціональність не порушена. Чому не варто відкладати візит у сервісний центр? Справа в тому, що дрібні частинки скла можуть відпадати і потрапляти всередину екрана, порушуючи цілісність матриці. Якщо це станеться, Вам потрібно буде повністю замінити екран. Заміна скла Xiaomi Mi Mix Alpha, в свою чергу, коштує в 3-4 рази дешевше повної заміни екрану. Щоб заощадити, майстри радять якомога швидше звертатися в сервіс. Заміна скла Xiaomi Mi Mix Alpha займе всього кілька годин, і Ви знову зможете комфортно користуватися пристроєм. Після закінчення ремонтних робіт, Ви отримаєте гарантію на виконані послуги та встановлені запчастини.

Коли необхідна заміна скла Xiaomi Mi Mix Alpha?

Заміна екрану Xiaomi Mi Mix Alpha стає обов’язковою, якщо, крім тріщин на екрані, Ви помітили, такі дефекти:
 • На екрані з'явилися плями і смуги різного кольору, які заважають перегляду зображення;
 • Сенсор не реагує на дотик. Це може відбуватися по всьому екрану або в окремих його частинах;
 • Не працює підсвічування;
 • На екрані смартфона видно розбиті пікселі або засвічені ділянки.
Майстри використовують екрани найвищої якості для ремонту, але Ви все одно отримаєте гарантію на встановлені компоненти. замена стекла xiaomi mi mix alpha киев фото

Чому варто замовити ремонт Xiaomi Mi Mix Alpha в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Кожен користувач має різні критерії при виборі сервісного центру для ремонту смартфонів. Що стосується майстерень «Ай-яй-яй», то нижче ми відзначили основні переваги, які схиляють клієнтів віддавати перевагу нам у своєму виборі.
 •  «Ай-яй-яй» — одна з найбільших мереж ремонту мобільних телефонів, яка працює з 2012 року;
 •  У Києві є багато філіалів сервісного центру, які розташовані майже у всіх районах міста, біля станцій метро.
 •  У нас є сайт, на якому Ви можете знайти відповіді на всі Ваші запитання: терміни та вартість індивідуального ремонту кожної моделі смартфона, адреси сервісів, відгуки наших клієнтів тощо.
 • За бажанням замовника, можемо відправити кур'єра по Києву, який забере на ремонт Xiaomi Mi Mix Alpha, а потім поверне пристрій безпосередньо власнику.
 • Також можна замовити послугу «виїзд майстра». Майстер приїде до Вас у офіс чи додому, та виконає необхідні ремонтні роботи для Вашого гаджета. Такі послуги можуть значно заощадити Ваш час.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту