Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 9i Sport з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 9i Sport. Чи можна замінити скло, без заміни всього екрану?

Заміна скла Xiaomi Redmi 9i Sport - це процедура, яка передбачає відклеювання старого і встановлення нового скла екрану (верхня частина екрану). Ця процедура не передбачена виробником і не всі майстерні замінюють розбите скло. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має все необхідне обладнання, а кваліфіковані фахівці, з легкістю замінять скло Xiaomi Redmi 9i Sport буквально за кілька годин. Варто відзначити, що заміна скла можлива тільки в тому випадку, якщо розбите тільки скло, а внутрішня частина дисплея не пошкоджена і працює як раніше. Якщо Ви помітили, що, крім тріщин на екрані, вийшов  з ладу і дисплей, на жаль, може знадобитися його повна заміна.

Термінова заміна екрану Xiaomi Redmi 9i Sport в Києві.

Екрани сучасних смартфонів дуже крихкі і часто першими підвергаються механічному впливу. Ось декілька прикладів, з якої причини екран може вийти з ладу:
  • Падіння є найпоширенішою причиною поломки дисплея.
  • При ударі або придавленні смартфона можна не тільки розбити скло, але і пошкодити матрицю.
  • Частою причиною може бути потрапляння вологи в корпус, які призводять до окислення контактів та пошкодження мікросхем.
Несправності екрана найчастіше характеризуються спотворенням зображення, появами на екрані смуг та полос, битих пікселів, або змінами в роботі сенсора. Якщо Ви виявили якусь із цих проблем, то Вам необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi 9i Sport. Ремонт Xiaomi Redmi 9i Sport: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Redmi 9i Sport в сервісному центрі «Ай-яй-яй»: основні переваги

Замовити ремонт Xiaomi Redmi 9i Sport в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна кількома способами: по телефону, на сайті в онлайн-чаті, в зручних для Вас месенджерах telegram, viber,  або в одному з філіалів сервісу. Чому нам довіряють?
  • Ми є однією з найбільших мереж сервісних центрів.
  • Перед початком ремонту майстри проводять попередню безкоштовну діагностику приладу.
  • На сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про ціни та умови ремонту Xiaomi Redmi 9i Sport.
  • Для ремонту смартфона можна використовувати як деталі сервісного центру, так і ті, які принесе клієнт.
  • На надані послуги, а також на встановлені компоненти надається гарантія.
Ми пропонуємо знижки нашим постійним клієнтам, а також щодня з 10:30 до 11:30 ми проводимо акцію «Щасливі години», яка пропонує Вам можливість скористатися знижкою 10% на послуги компанії.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту