Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 10t M2007J3SG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 10t. Які переваги цієї послуги?

Заміна скла набирає популярність серед своїх користувачів, оскільки має суттєві переваги:
  •   Вартість заміни скла зазвичай в 3-4 рази менше повної заміни екрану.
  •   Процедура відновлення розбитого скла не передбачає заміни матриці, а значить, передача кольору і якість зображення залишаться оригінальними.
  •   Тривалість такого ремонту всього кілька годин.
Користувачі часто вважають за краще замінити скло, аніж змінити дисплей Xiaomi Mi 10t . Але це можливо тільки тоді, коли на екрані з’явились тріщини, а на роботу екрану це не вплинуло.

Коли потрібна заміна екрану Xiaomi Mi 10t ?

Якщо Ви помітили, що разом з дефектами поверхні екрану є і порушення в дисплеї, то Вам потрібна повна заміна екрану Xiaomi Mi 10t. Під час ремонту за допомогою спеціального інструменту та обладнання майстер знімає старий розбитий екран і встановлює новий модуль. Екрани для всіх моделей Xiaomi знаходяться на власному складі сервісного центру «Ай-яй-яй», а це означає, що Вам не доведеться замовляти комплектуючі з іншого міста та чекати їх доставки. Слід зазначити, що для ремонту можуть використовуватися як сервісні, так і клієнтські запчастини. Завдяки досвіду наших майстрів, новий екран прослужить Вам не один рік, а сам процес ремонту займе всього кілька годин. На сайті Ви знайдете точну інформацію про ціни та умови заміни екранного модуля Xiaomi Mi 10t. ремонт xiaomi mi 10t замена стекла и экрана

Де замовити ремонт Xiaomi Mi 10t  в Києві?

Фахівці сервісу «Ай-яй-яй» надають різноманітні послуги з ремонту смартфонів, але визначити, що потрібно Вашому пристрою, фахівець зможе лише після ретельної діагностики. Ніколи не намагайтеся розібрати смартфон і діагностувати та відремонтувати його самостійно! Це може лише погіршити ситуацію. Довірте це професіоналам. Мережа сервісного центру «Ай-яй-яй» має багато відділень по всьому Києву, до яких Ви можете звернутися, якщо Вам потрібен ремонт Xiaomi Mi 10t. Усі майстерні розташовані в найбільш густонаселених районах Києва, поблизу станцій метро, ​​їх дуже легко знайти. На сайті можна знайти точне розташування пунктів прийому обладнання. Якщо Ви з іншого міста України, Ви можете замовити ремонт в нашій майстерні через Нову пошту. Для цього заповніть форму на сайті, та дочекайтеся дзвінка менеджера для уточнення всіх деталей. Розрахуватися, в такому випадку, можливо карткою, або при отриманні оновленого гаджету накладним платежем.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту