Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Black Shark 4s Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла  Xiaomi Black Shark 4s Pro в Україні.

Заміна скла Xiaomi Black Shark 4s Pro може виконуватись, якщо на екрані є подряпини та тріщини, але немає проблем в роботі екрану. Ця послуга  полягає в тому, щоб обережно зняти старе скло (верхню частину екрану)  не пошкодивши дисплейний модуль смартфона, і встановити нове. При цьому оригінальна матриця зберігається, тому передача кольору і якість зображення залишаються незмінними. Такий ремонт можливий, якщо:
  • підсвічування працює нормально;
  • зображення не спотворюється;
  • немає смуг та плям на екрані;
  • сенсорний екран реагує на дотик пальця.
Слід зазначити, що заміна скла в декілька разів дешевше заміни модуля дисплея в зборі. На жаль, не всі майстерні можуть виконати подібний ремонт, оскільки він вимагає спеціального дорогого обладнання та відповідного досвіду майстра. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має всі необхідні інструменти, а спеціалісти необхідну кваліфікацію для швидкого та якісного відновлення пошкодженого скла Вашого смартфону.

Якісна заміна екрану Xiaomi Black Shark 4s Pro.

Заміна екрану Xiaomi Black Shark 4s Pro необхідна у разі несправності дисплейного модуля, а саме:
  • Зміни в роботі сенсорного екрана: якщо сенсор не відповідає на дотики або відповідає лише в деяких місцях.
  • Пошкодження матриці. Це та деталь, яка створює зображення, яке бачить користувач на екрані свого смартфона. Дефект матриці може проявлятися появою смуг, плям або підсвічування на дисплеї Вашого пристрою.
Хоча відділення сервісного центру «Ай-яй-яй» є тільки в Києві, ми ремонтуємо телефони по всій Україні. Ви можете скористатися послугами Нової пошти. Реквізити Ви знайдете на нашому сайті, або можете дізнатися у нашого менеджера. Щоб скористатися цією послугою, необхідно заповнити відповідну форму та дочекатися дзвінка менеджера. Ремонт Xiaomi Black Shark 4 s Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Black Shark 4s Pro з доставкою по Києву.

Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» пропонують повний спектр послуг з ремонту Xiaomi Black Shark 4s Pro, а також інших моделей смартфонів. Багато філіалів сервісного центра «Ай-яй-яй» розташовані по всьому Києву, поблизу станцій метро, які доволі легко знайти. Ви також можете замовити послуги кур’єра, який забере на ремонт Xiaomi Black Shark 4s Pro, а потім доставить його в будь-яке зручне для Вас місце. Сервісний центр «Ай-яй-яй» буде радий допомогти Вам у вирішенні проблем з Вашим смартфоном.
Оценить

Детальніше

Приховати