Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi k30s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi k30s. В яких випадках може допомогти ця процедура?

Заміна скла Xiaomi Redmi k30s – це процедура, яка виконується як для покращення зовнішнього вигляду Вашого пристрою, так і для усунення більш серйозних пошкоджень. Які можуть бути наслідки, якщо Ви проігноруєте тріщини та осколки на склі свого смартфона?
  • Волога може потрапити під скло і призвести до несправності дисплея.
  • У місцях з тріщинами, дрібні осколки можуть відколотись і пошкодити цілісність матриці.
  • Скло має захисну функцію і отримує перший удар при падінні. Якщо смартфон з розбитим склом впаде, є ймовірність пошкодити весь екран, оскільки він не має захисту від цього скла.
  • Ви можете поранитись відколотими шматочками скла.
Щоб уникнути травм і витрат на заміну модуля дисплея, не відкладайте візит у сервіс для відновлення розбитого скла. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна скла займає всього кілька годин, і Ви знову зможете комфортно користуватися пристроєм.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi k30s. Скільки часу займає дана процедура?

Заміна екрану Xiaomi Redmi k30s – відповідальна процедура, яку ми вдосконалювали роками. Ми досягли мінімального часу, необхідного для заміни модуля дисплея для всіх моделей смартфонів. Умови та ціни на встановлення нових екранів вказані на сайті для кожного телефону окремо, а цю та іншу інформацію можна уточнити по телефону чи онлайн у менеджера в чаті або в месенджерах. Як зрозуміти, що на Вашому смартфоні необхідно замінити екран?
  • На екрані видно биті пікселі;
  • Сенсор працює нестабільно;
  • Проблеми з підсвічуванням (воно може зникати періодично, або його немає зовсім).
Ремонт Xiaomi Redmi k30s замена стекла экрана киев украина фото

Вигідний ремонт Xiaomi Redmi k30s в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Вважається, що ремонт Xiaomi Redmi k30s завжди тривалий і дорогий, але не в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Ми встановлюємо доступні ціни на всі послуги, надаючи при цьому знижки постійним клієнтам.Також, щодня з 10.30 до 11.30 ми організовуємо акцію Happy Hour, яка дає можливість отримати знижку 10% на послуги сервісного центру. Час ремонту обладнання зведено до мінімуму за рахунок того, що всі деталі знаходяться в наявності. Ще один важливий фактор – професійне обладнання, на якому працюють майстри. Це дозволяє зробити не тільки швидко ремонт, але і якісно. Детальніше про програму лояльності можна дізнатися на сайті. Тут Ви також знайдете актуальні ціни та умови ремонту Xiaomi Redmi k30s, а також на інші моделі смартфонів.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту