Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Mi 9X MZB5778IN з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1349 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
5749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9X. Скільки коштує дана послуга?

Заміна скла Xiaomi Mi 9 , на відміну від всього модуля дисплея, зазвичай коштує в кілька разів дешевше. Цей тип ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю екрану Вашого смартфона (тобто передачу кольору, зображення та роботу сенсора). Коли варто замінювати скло окремо від екрана? Розбите скло можна замінити, коли на екрані з’являються тріщини, але дисплей продовжує нормально працювати (відповідає на дотики, не змінилась якість зображення, немає битих пікселів, тощо) Ця послуга вимагає високої кваліфікації та дорогого обладнання, тому її надають не всі сервісні центри в Україні. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна скла – звична справа, і ми робимо такий ремонт з 2012 року.

 В яких випадках потрібна заміна екрану Xiaomi Mi 9X?

Можна використовувати в якості захисту екрану захисну плівку чи скло, але нажаль це не захистить Ваш смартфон на 100% від пошкоджень. Якщо телефон впаде на тверду поверхню, або постраждає від будь якого іншого механічного пошкодження, це може викликати такі проблеми с екраном:
  •          спотворення зображення;
  •          поява смуг і плям на екрані;
  •          часткова або повна відсутність реакції на дотики до екрану;
  •          зображення немає зовсім (чорний екран).
Якщо хоча б одна з цих проблем присутня на Вашому смартфоні, це означає що необхідна заміна екрану Xiaomi Mi 9.

Ремонт Xiaomi Mi 9x: Киев, Украина

Скільки часу займає ремонт Xiaomi Mi 9X?

Залежно від виду ремонтних робіт, терміни та вартість можуть відрізнятися. Не секрет, що більшість часу ремонту в майстернях йде на замовлення і доставку запчастин. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має власний склад і всі комплектуючі завжди є в наявності. Це мінімізує час ремонту. Тому послуга заміни скла або екрану смартфона зазвичай займає всього кілька годин. На нашому сайті Ви можете:
  •          Знайти актуальну інформацію про ремонт Xiaomi Mi Mi 9X. Ознайомитись з цінами та дізнатися тривалість. Задати цікавлячі Вас питання Ви можете в чаті нашому оператору.
  •          Також ми надаємо програму лояльності, знижки та акції для наших клієнтів;
  •          Знайти більше 1000 щирих відгуків від наших клієнтів і таким чином впевнитися в нашому професіоналізмі.
Перед початком будь-якого ремонту, наші майстри першочергово проведуть безкоштовну діагностику Вашого пристрою. Щоб записатися до нас на ремонт, можете скористатися будь-яким зручним для Вас месенджером, або записатись в чаті на сайті. Якщо Ви не з Києва, пропонуємо скористатися послугами Нової пошти. Відправка буде проводитись на юридичну особу, тому Ви можете не турбуватися про безпеку свого смартфону.
Оценить

Детальніше

Приховати