Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2015116 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 3 Pro зі збереженням оригінальної матриці.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 3 Pro – це послуга, яка доступна в усіх наших відділеннях. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має кілька філіалів у Києві. Зручне розташування майстерень дозволяє зв’язатися з нами в короткі терміни та за кілька годин отримати повністю оновлений гаджет. Маючи все необхідне обладнання та інструменти в нашому розпорядженні, Ви можете бути впевнені, що скло  Xiaomi Redmi Note 3 Pro буде замінено без будь-яких візуальних дефектів. Щодня, наші майстри замінюють скло приблизно на 10 пристроях. У всіх відділах нашої майстерні є скло для цієї моделі. Послуга дуже поширена, оскільки в більшості випадків, повна заміна екрану не потрібна.  

Коли потрібна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 3 Pro?

Щоб визначити, чи потрібна Вам заміна екрану Xiaomi Redmi Note 3 Pro, потрібно звернути увагу на такі симптоми на Вашому пристрою:
  • На дисплеї не відображається зображення;
  • З’являються полоси, плями чи інші дефекти на екрані;
  • Сенсор, або деякі його частини, не працюють належним чином.
Для того, щоб фахівець нашої майстерні замінив екран Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Вам необхідно звернутися в один із наших філіалів. Після завершення ремонтних робіт, замовнику буде надана гарантія на встановлені деталі та виконані роботи. Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з одним із наших менеджерів, який надасть Вам професійну консультацію. Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro з використанням якісних деталей.

Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro - це послуга, яка надається в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Фахівці в нашій майстерні здійснюють повний комплекс ремонтів смартфонів даної моделі. Зазвичай, клієнти звертаються через те, що гаджет отримав механічні пошкодження, і в результаті, деякі компоненти виходять з ладу. Також поломка може виникнути після контакту мобільного пристрою з вологою. Фахівці майстерні діагностують працездатність приладу та проводять необхідний ремонт.   Причини, замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»:
  • Працюємо з 2012 року, тож маємо величезний досвід з ремонту смартфонів;
  • Проводимо попередню безкоштовну діагностику пристрою, для визначення необхідних ремонтних робіт.
  • Виконуємо ремонт будь-якої складності;
  • Надаємо телефон на заміну Вашому під час ремонту;
Маємо власний склад запчастин, що значно скорочує терміни ремонту.
Оценить

Детальніше

Приховати