Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 4X MBE6A5 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 4 в Києві або по всій Україні.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 4 – один із напрямків роботи нашого сервісного центру в Києві. Крім того, ми також пропонуємо ремонт, або заміну інших запчастин Вашого смартфону. Наші фахівці мають досвід усунення будь-яких, навіть найскладніших і серйозних несправностей. І хоча Xiaomi Redmi Note 4 досить міцний, ніякий смартфон не застрахований від падіння, удару або стиснення пристрою, що може призвести до пошкодження екрану. У випадках, коли пошкоджено лише скло пристрою, зовсім не обов’язково  замінювати весь екран смартфону.  Якщо на екрані з’явились тріщини, але сам дисплей та сенсор продовжують нормально працювати, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй» для заміни скла Xiaomi Redmi Note 4.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 4 в найкоротші терміни.

Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» впораються з будь-якою проблемою з Вашим смартфоном:
  • розбитий корпус;
  • поломка кнопок живлення,  роз'ємів;
  • втрата звуку, вихід з ладу мікрофона;
  • не заряджається акумулятор;
  • очистка смартфону від рідини.
Перед початком виконання ремонту, майстер проведе попередню діагностику пристрою, для виявлення усіх неполадок. У деяких випадках, може знадобитися заміна екрану Xiaomi Redmi Note 4, мікрофону, акумулятора або інших деталей. На нашому складі запчастин, є всі необхідні комплектуючі для всіх моделей смартфонів, а тому, ремонт Вашого гаджета, буде виконано у найкоротший термін. Ремонт Xiaomi Redmi 4X: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 4 в Києві?

Клієнти часто звертаються до нас через знос окремих комплектуючих, або через потрапляння вологи в середину пристрою. Які переваги має сервісний центр «Ай-яй-яй»?  
  • Проводимо первинну безкоштовну діагностику пристрою;
  • Консультація досвідчених майстрів;
  • Обслуговування з наданням гарантії.
Всі відділення нашої майстерні розташовані в безпосередній близькості від метро, тому до нас легко дістатися. Філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» оснащені необхідним обладнанням та інструментами, щоб виконати будь-який ремонт Xiaomi Redmi Note 4  якомога швидше. В кожному відділенні працюють лише досвідчені майстри, а ціни на ремонт Xiaomi Redmi Note 4 завжди лояльні. Після завершення відновлювальних робіт, пристрій буде повернуто власнику з наданням гарантії. Для додатковою інформацією звертайтеся до нашого консультанта в чаті, або за номерами, які Ви зможете знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту