Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 10t з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 10t якісно та оперативно.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 10t – послуга, яку, на жаль, надають не всі сервісні центри в Україні, адже ця процедура вимагає дорогого обладнання та спеціальних навичок майстрів. Заміна скла не передбачає заміну матриці смартфона, а це означає, що якість зображення та передача кольорів залишається колишньою. Щоб замовити заміну скла Xiaomi Redmi Note 10t в сервісному центрі «Ай-яй-яй», необхідно звернутися в одну із наших майстерень, які розташовані по всьому Києву, біля станцій метро. Або зв’язатися з нашим оператором в чаті на сайті, для онлайн консультації з приводу ремонту Вашого смартфону. Для клієнтів з інших міст України, сервісний центр «Ай-яй-яй» пропонує скористатись послугами доставки Нової пошти. І вже через кілька днів оновлений гаджет опиниться в руках його власника. Для замовлення цієї послуги заповніть відповідну форму на сайті, та дочекайтесь дзвінка менеджера для підтвердження.

Повна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 10t в Києві.

Як би не намагалися виробники смартфонів покращити захист екрану, вони все одно дуже вразливі до ударів і падінь. Тому, найпопулярнішою послугою з ремонту телефону є заміна екрану. Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 10t в сервісному центрі «Ай-яй-яй» має ряд переваг, зокрема:
  • Терміни виконання роботи. Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 10t зазвичай не займає більше кількох годин.
  • Якість матеріалів. Майстри встановлюють тільки якісні екрани та інші комплектуючі.
  • Гарантія якості. На надані послуги, а також на встановлені деталі надається гарантія.
  • Знижки та акції. Щодня у нас діє акція, яка дозволяє отримати знижку 10% на послуги компанії, а також, ми пропонуємо знижки нашим постійним клієнтам.
  • Індивідуальний підхід. Ми пропонуємо додаткові послуги для Вашої зручності, наприклад, «ремонт зі своїми запчастинами» або «виклик майстра».
Ремонт Xiaomi Redmi Note 10t: замена стекла экрана киев украина фото

Швидкий та якісний ремонт Xiaomi Redmi Note 10t в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Xiaomi Redmi Note 10t як і інші смартфони, має властивість виходити з ладу. Дуже важливо вибрати гідну майстерню для ремонту свого гаджета. Сервісний центр «Ай-яй-яй» надає широкий спектр послуг. Майстри мають великий досвід роботи і виконують ремонт смартфонів будь-якої складності. Актуальні ціни на ремонт Xiaomi Redmi Note 10t можна знайти на сайті. Тут Ви також знайдете інформацію про графік роботи усіх філіалів, та їх адреси.
Оценить

Детальніше

Приховати