Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 9T M1903F10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4049 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9T. Чи можливо замінити скло окремо від екрану?

Заміна скла Xiaomi Mi 9T– це заміна верхнього шару екрану. Це потрібно зробити, якщо на склі після падіння утворилися осколки та тріщини, а сенсор залишається працездатним. Не рекомендуємо відкладати візит в сервісний центр, оскільки з часом дрібні осколки можуть пошкодити матрицю, а ремонт буде серйознішим і дорожчим. Заміна скла, в свою чергу, обходиться дешевше, ніж заміна всього екрану і виконується всього за кілька годин.

Заміна екрану Xiaomi Mi 9T. Вартість послуги в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна екрану Xiaomi Mi 9T виконується, коли заміна скла неможлива через більш серйозні пошкодження. Якщо після удару або падіння смартфона Ви помітили, що екран не реагує на дотики частково або повністю, а зображення спотворюється, то заміна дисплея неминуча. Не намагайтеся самостійно розібрати телефон і зробити ремонт, Ви тільки ризикуєте погіршити ситуацію, краще довіритися професіоналам. Заміну екрану Xiaomi Mi 9T в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконуватимуть тільки кваліфіковані фахівці. Ми працюємо з 2012 року і за цей час накопичили достатньо досвіду для виконання ремонтів будь-якої складності. Ми маємо понад 30 000 задоволених клієнтів і понад 1000 щирих відгуків на нашому сайті. замена стекла, экрана xiaomi mi 9t фото

Як знайти сервісний центр щоб виконати ремонт Xiaomi Mi 9T в Києві?

Спеціалізований сервісний центр «Ай-яй-яй» в Києві ремонтує мобільні телефони будь-якої складності:
  •          заміна екранного модуля в зборі;
  •          заміна скла окремо від екрану;
  •          заміна акумулятора телефону;
  •          заміна задньої панелі телефону;
  •          заміна рами (металевий обід);
  •          заміна мікрофона телефону;
  •          заміна скла основної камери;
  •          заміна основної камери;
  •          чистка телефону від вологи та пилу;
  •          виправлення помилок програмного забезпечення.
Філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» розташовані по всьому Києву, поблизу станцій метро. Якщо Ви не в Києві, Ви можете відправити на ремонт Xiaomi Mi 9T Новою Поштою. Для цього заповніть форму на сайті і менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення деталей. Потім потрібно відправити прилад (юридичній особі) на реквізити, які Ви зможете знайти в нас на сайті. Наші майстри спочатку проведуть діагностику та потім виконають необхідний ремонт. Після усунення несправності менеджер передзвонить Вам і повідомить про стан гаджета. Оплата здійснюється карткою або переказом коштів при отриманні.
Оценить

Детальніше

Приховати