Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10 якісно та швидко.

Заміна скла Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10 може знадобитись у найнезручніший момент.  Сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на якісній заміні скла, адже в нас для цього є спеціальне обладнання та сертифіковані майстри. Екран телефону є найважливішою його частиною, але його конструкція не має стійкості до пошкоджень при падінні. Тому заміна скла та екрану є першочерговим ремонтом у сервісному центрі «Ай-яй-яй». Екрани деяких телефонів сконструйовані таким чином, що при наявності спеціального обладнання та навичок можна відокремити верхнє скло та замінити його окремо від матриці. Але це потрібно робити тільки в тому випадку, якщо сенсорний екран працює належним чином. Такий ремонт не вимагає багато часу і витрат. Зазвичай вартість заміни скла в 2-4 рази менше заміни дисплея, а за часом ця процедура займає всього кілька годин.

Повна заміна екрану Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10. В якому випадку Вам це потрібно?

Заміна екрану Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10 необхідна коли пошкоджено не тільки скло, а й дисплей. Як це визначити?
  • Сенсор погано реагує на дотики. Він може не працювати в деяких місцях або не працювати взагалі. У будь-якому випадку екран з таким порушенням необхідно замінити.
  •  Спотворення зображення. Якщо на зображенні з’являється мерехтіння або відблиски, екран потрібно буде змінити.
  • Сині, чорні або жовті плями вказують на пошкодження матриці, і модуль дисплея необхідно замінити.
  • Якщо Ви не впевнені, що саме відбувається з Вашим смартфоном, Ви можете отримати онлайн-консультацію спеціаліста сервісного центру на сайті.

замена стекла экрана xiaomi redmi K40 Pro

Як виконується ремонт Xiaomi Redmi K40 / Mi CC10?

Найчастіше до нас звертаються з розбитими екранами, щоб замінити скло або весь дисплейний модуль. Але ми виконуємо також багато інших видів ремонту, наприклад:
  •          очищення телефонів від пилу;
  •          ремонт телефонів після потрапляння води;
  •          заміна роз'єму зарядки;
  •          заміна материнської плати телефону;
  •          заміна контролера живлення;
  •          заміна акумулятора телефону.
Перед початком ремонту майстер проводить діагностику пристрою і встановлює точну причину поломки. Зазначимо, що в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є можливість проводити «ремонт зі своїми деталями». Більше інформації можна знайти на сайті компанії. Також на сайті Ви знайдете актуальні ціни на всі види ремонту. Ціни вже вказані з урахуванням роботи та всіх комплектуючих. Якщо у Вас виникли запитання щодо ремонту телефону, Ви можете зв’язатися з нашим менеджером телефоном, в онлайн-чаті на сайті або через будь-який зручний для Вас месенджер.
Оценить

Детальніше

Приховати