Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт BlackBerry Curve 9320 REW71UW з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Блекбері 9320: де і скільки коштує

  Заміна скла Блекбері 9320 необхідна, якщо на екрані виникли дрібні тріщини, відколи і подряпини. Сам же апарат при цьому нормально функціонує. Якщо знехтувати цими ушкодженнями, всередину може потрапити волога і дрібне сміття. Безпечно поміняти скло Блекбері 9320 ви можете в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Ми володіємо значним досвідом і дорогим обладнанням, що дозволяє якісно і надійно замінити деталь. Якщо ви виявили на передній панелі свого пристрою поодинокі подряпини, відколи або інші дефекти, відразу звертайтеся в сервісний центр «Ай-Яй-Яй» для заміни скла Блекбері 9320. Дана процедура коштує значно дешевше, ніж повна заміна дисплея.  

Професійна заміна екрану Блекбері 9320

  Ми не рекомендуємо намагатися замінити дисплей Блекбері 9320 по навчальним відео з інтернету. Ваші дії можуть привести до ослаблення або порушення контактів, що зробить гаджет непридатним до роботи. Заміна екрану Блекбері 9320 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» в центрі Києва виконується нашими професіоналами за пару годин прямо в день звернення. По завершенню ви отримаєте гарантію на надані послуги.   Які ознаки неполадки:  
 • погане підсвічування,
 • перестав працювати сенсор,
 • виникли різні плями і смуги по екрану,
 • биті пікселі створюють незручність при використанні.
  Ремонт BlackBerry Curve 9320: замена стекла экрана киев украина фото  

Безпечний ремонт Блекбері 9320 у нашій майстерні

  Ми працюємо з 2012 року, і за цей період вивчили всі тонкощі ремонту Блекбері 9320. Кваліфіковані фахівці здатні виявити несправність і полагодити Блекбері 9320 в найкоротші терміни. По Києву у нас є своя кур'єрська служба доставки. По решті міст України ми лагодимо техніку через Нову Пошту.   Переваги ремонту Блекбері 9320 в нашому сервісному центрі:  
 • безкоштовна діагностика,
 • можливість використовувати ваші запчастини для лагодження, або наші,
 • гарантія на виконані роботи,
 • зручне розташування відділень поблизу станцій метро,
 • щоденна Акція, яка дозволяє отримати знижку в 10%,
 • актуальні ціни на сайті.
  При виникненні будь-яких неполадок, сміливо звертайтеся до нас. Ми щодня працюємо і з радістю проконсультуємо в онлайн-чаті або по телефону. Обов'язково даємо зворотний зв'язок кожному клієнту, адже клієнтоорієнтованість для нас перш за все!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту