Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Blackberry Priv STV100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Blackberry Priv: очевидна корисність і необхідність ремонту

  Заміна скла Blackberry Priv може бути не до кінця зрозуміла деякими власниками смартфонів, оскільки її плутають із заміною екрану і вважають марною процедурою, коли наявність тріщини на дисплеї просто не турбує власника пристрою. Також неякісний і тривалий ремонт Blackberry Priv в Києві - поширена проблема, і після такого досвіду власники телефонів можуть не поспішати звертатися в сервіс, якщо дефекти від падіння і ударів мінімальні і необхідність заміни тачскріну не очевидна.  

Заміна скла Blackberry Priv в Києві здійснюється швидко і з найкращою якістю.

  Спочатку розбите скло не викликає ніяких проблем, але поява дефектів і порушення цілісності зовнішніх частин гаджета небезпечно і тому не дивно, що після деяких пошкоджень скла, до нього додається відмова його функціональності і несправний екран.   Сервісні центри Ай-Яй-Яй до ваших послуг, щоб забезпечити вам комфорт і запобігти подальшим поломкам:  
  • Повна діагностика проводиться безкоштовно і може прояснити, чи є дисплей несправним і чи можна обмежитися заміною скла;
  • Спеціалізоване обладнання гарантує, що робота буде виконана точно і якісно;
  • Короткі терміни виконання робіт точно визначені і дотримуються;
  • Після завершення робіт ви отримаєте гарантійний талон і замінений елемент.
  Це система, яка гарантує, що ваш смартфон буде ефективно налагоджений; професійно виконана і з використанням надійних деталей, заміна скла Blackberry Priv - це гарантія того, що ваш пристрій буде працювати належним чином і надалі.   Ремонт BlackBerry Priv: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Blackberry Priv в Києві: наскільки зручний наш сервіс?

  Одним з головних пріоритетів СЦ Ай-Яй-Яй є зручність клієнта, тому вас чекають наступні умови обслуговування:  
  • Можливість передачі пристрою кур'єром по Києву і віддаленого ремонту Blackberry Priv в Києві для жителів будь-якого регіону;
  • Гнучка система знижок з різними акціями;
  • Майстерні зручно розташовані біля станцій метро;
  • один з найкоротших термінів виконання робіт, який є єдиним і фіксованим у всіх офісах мережі.
  На основі такого сервісу заміна екрану Blackberry Priv в Києві забезпечує комфорт і зразковий стан вашого смартфона, який проходить не тільки для вас.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту