Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One E9 2PNL100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла на HTC One E9 зі збереженням оригінальної матриці.

  Заміна скла HTC One E9 вважається поширеною несправністю, яку успішно і швидко усувають сертифіковані фахівці сервісного центру Ай-Яй-Яй. Завдяки нашому досвіду і теоретичним знанням, ми можемо відремонтувати будь-яку складну поломку HTC One E9 без зайвих затримок, в тому числі усунення пошкоджень від води і ремонт материнської плати.   Оскільки ми цінуємо час наших клієнтів і повністю розуміємо важливість смартфонів в сучасному житті, кожна наша філія в Києві оснащена не тільки найсучаснішим обладнанням, але і всіма необхідними запчастинами: якщо вам потрібно замінити скло вашого HTC One E9, немає необхідності чекати тижнями на прибуття необхідних деталей/ Ми маємо найсучасніше обладнання та всі необхідні запчастини. У нас є все необхідне, щоб надати вам професійну послугу в найкоротші терміни.  

Заміна екрану HTC One E9 у професійній майстерні

  Сучасні смартфони є дуже складними пристроями, і ми завжди радимо не намагатися ремонтувати їх самостійно. У багатьох випадках користувач тільки посилить проблему, тим самим збільшивши вартість ремонту.   Замовляючи послугу по заміні екрану HTC One E9 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй , ви можете бути впевнені, що ваш гаджет буде відремонтований досвідченими фахівцями, кваліфікація яких підтверджена нашою гарантією.   Ремонт HTC One E9: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт HTC One E9 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй

  Ремонт HTC One E9 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй завжди починається з безкоштовної діагностики. Перш ніж приступити до ремонту, фахівець визначить причину несправності. Вся вартість ремонту буде повідомлена клієнту перед початком ремонту, а оплата буде здійснена після ремонту. Актуальні ціни на послуги сервісного центру можна переглянути в будь-який час на сайті. Тут ви можете знайти ціни на ремонт для всіх моделей смартфонів і планшетів. Додаткову інформацію завжди можна отримати у менеджера в телефонному режимі або у оператора в онлайн-чаті. Ми працюємо щодня і знаходимося на постійному зв'язку з вами!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту