Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei G8 RIO-L01 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei G8 після контакту з водою

  Ремонт Huawei G8 проводиться кваліфікованими майстрами Сервісного центру «Ай-яй-яй» з використанням сучасного обладнання та оригінальних комплектуючих.   Найбільшою проблемою для користувачів мобільних пристроїв даної версії є потрапляння вологи всередину гаджета. Утоплення смартфона або його тривале перебування в місцях з підвищеною вологістю негативно позначається на його працездатності. Справа в тому, що потрапила всередину телефону рідина викликає корозію, від якої переважно страждають мікросхеми. Технічна організація гаджета не дозволяє самостійно усунути подібну несправність. Тому ремонт Хуавей Г8 необхідно проводити в умовах спеціалізованої майстерні і з застосуванням професійного обладнання.   Фахівці мобільної майстерні "Ай-яй-Яй " проведуть діагностику поломки, а також здійснять чистку і сушку внутрішнього наповнення гаджета і повернуть втрачену функціональність вашому смартфону протягом декількох годин.   Для того, щоб замовити профілактику після контакту з водою, ви можете звернутися в будь-який з наших філій в місті Києві. Обслуговування клієнтів, які проживають за межами Києва, здійснюється за допомогою «Нової Пошти». Оплата за наші послуги можлива готівковим або безготівковим розрахунком, кредитною карткою, а також банківським переказом.   Ремонт Huawei G8: замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану Huawei G8 з безкоштовною діагностикою

  Заміна екрану Huawei G8 проводиться майстрами Сервісного центру після діагностичного обстеження смартфона. На підставі отриманої інформації виконуються необхідні відновлювальні роботи. Справа в тому, що дисплей може перестати працювати без видимих фізичних пошкоджень. В такому випадку, тільки діагностика і професійні навички майстра дозволять встановити причину несправності, а також підібрати оптимальний спосіб її усунення без заміни дисплейного модуля. Такою причиною може стати навіть незначна тріщина в шлейфі пристрою.  

Заміна скла Хуавей Г8 - економія в 3 рази

  Заміна скла Хуавей Г8 дозволяє ефективно відновити працездатність і зовнішній вигляд смартфона при невеликих витратах. Розбите скло знімається шляхом впливу на дисплей температури. Використання професійного обладнання та досвід наших майстрів зводять до мінімуму ймовірність пошкодження оригінальної матриці.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту