Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y5 2019 AMN-LX9 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y5 2019 AMN-LX9 - якісна та вигідна процедура в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Huawei Y5 2019 AMN-LX9 – це послуга, яка вимагає певного рівня навичок та досвіду. Хоча ця процедура не передбачена виробником, ми можемо замінити скло окремо від екрану. Необхідність заміни скла Huawei Y5 2019 AMN-LX9 виникає при появі тріщин, відколів і дрібних подряпин на поверхні пристрою. Причиною цього може бути різкий перепад температури, неакуратне використання гаджета, або механічне пошкодження. Якщо після падіння Ви виявили на гаджеті тріщини та відколи, а сам пристрій працює нормально, для заміни скла Huawei Y5 2019 AMN-LX9 зверніться в сервісний центр «Ай-яй-й» в Києві. Відділення майстерні розташовані по всьому місту, біля станцій метро, тому до нас легко дістатись.

Скільки часу триває заміна екрану Huawei Y5 2019 AMN-LX9?

Щоб дізнатися вартість та умови заміни екрану Huawei Y5 2019 AMN-LX9, перейдіть на сторінку відповідної моделі на сайті, де вказані актуальні ціни на всі послуги. Сама процедура в сервісному центрі «Ай-яй-яй» займає декілька годин, а по завершенню, ми надаємо гарантію якості роботи. Ознаки того, що потрібна заміна екрану Huawei Y5 2019 AMN-LX9 зазвичай такі:
  • підсвічування помітно погіршилось, працює нестабільно, або зникло зовсім;
  • на екрані почали з’являтись плями та смуги чорного або синього кольорів;
  • биті пікселі заважають нормальному перегляду інформації на екрані;
  • сенсор не працює по всьому екрану, або в деяких його ділянках.
При появі симптомів, які вказані вище, потрібно скоріше звернутись до професійного майстра. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне обладнання та інструменти, а також комплектуючі для всіх моделей смартфонів, що дозволяє швидко та якісно замінити дисплей Huawei Y5 2019 AMN-LX9.

сервис-центр телефонов huawei y5: замена стекла, экрана Киев, Украина

Як оформити ремонт Huawei Y5 2019 AMN-LX9 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Щоб оформити ремонт Huawei Y5 2019 AMN-LX9 в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Вам необхідно звернутися до найближчого до Вас відділення, зателефонувати за вказаними номерами або оформити замовлення на нашому сайті. Якщо Ви живете в іншому місті України, Ви можете відремонтувати Huawei Y5 2019 AMN-LX9 через Нову пошту. Які переваги Ви отримаєте, замовивши ремонт Huawei Y5 2019 AMN-LX9 у нас?
  • безкоштовна комплексна діагностика;
  • гарантія якості ремонту;
  • щоденна акція «Щаслива година», яка дає можливість отримати знижку 10%;
  • завжди актуальні ціни на сайті.
Якщо у Вас виникнуть запитання, ми завжди на зв’язку, працюємо щодня та консультуємо Вас онлайн.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту