Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Play 7 DUA-AL00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Play 7 DUA-AL00 в Києві.

Заміна скла Huawei Play 7 DUA-AL00 в мережі сервісних центрів «Ай-яй-яй» проводиться при пошкодженні скла без зміни функціональності дисплея. Це проблема, яка найчастіше може привести клієнта до сервісу, оскільки Huawei Play 7 DUA-AL00 має ряд функціональних переваг, серед яких підвищена зносостійкість компонентів. Вивести цю модель телефону з ладу не так просто, вона дуже надійна, але навіть найякісніші технічні новинки можуть постраждати від необережної експлуатації. Визначити потребу в заміні скла можна і перед відвідуванням сервісного центру. Якщо скло тріснуло, а функціональність всього пристрою не змінилась – це перша ознака того, що в даному випадку не доведеться замінювати екран Huawei Play 7 DUA-AL00. Заміну скла Huawei Play 7 DUA-AL00 не слід робити самостійно. Спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй» за допомогою професійного обладнання розбирають смартфон, відокремлюють розбите скло від дисплея за певною температурою, очищають екран від залишків скла і лише потім наносять клей і встановлюють нове скло. Після якісного ремонту телефону досвідченими фахівцями в сервісному центрі «Ай-яй-яй», клієнт отримує гаджет без ознак зовнішнього втручання і з повним набором оригінальних функцій.  

Коли потрібна заміна екрану Huawei Play 7 DUA-AL00?

Спеціалісти можуть визначити, що Huawei Play 7 DUA-AL00 вимагає не тільки заміни скла, але і повної заміни екрану, після проведення діагностики. Якщо на екрані пристрою є розбиті пікселі, різні смуги на зображенні, білі або чорні плями або ділянки, де дисплей не освітлений, то в будь-якому випадку буде потрібна заміна екрану Huawei Play 7 DUA-AL00. Такі дефекти є ознакою пошкодження матриці екрану, тому майстри «Ай-яй-яй» пропонують в цьому випадку, повний ремонт Huawei Play 7 DUA-AL00 в Києві за доступною ціною. Ремонт Huawei Honor Play 7: Киев, Украина

Якісний та швидкий ремонт Huawei Play 7 DUA-AL00.

Сервісний центр «Ай-яй-яй» вже багато років надає послуги з ремонту телефонів та іншої портативної техніки. Користувачі можуть замовити у нас якісний ремонт Huawei Play 7 DUA-AL00, зв’язавшись з менеджерами такими способами:
  • Написавши в чаті;
  • Подзвонивши за телефоном;
  • Або надіслати повідомлення на електронну пошту.
Сервісний центр «Ай-яй-яй» може виконати швидко будь-який вид ремонту, оскільки на власному складі комплектуючих є в наявності всі необхідні деталі, і це значно заощаджує час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту