Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y5 2018 DRA-L21 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
899 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y5 2018 DRA-L21. Швидкий ремонт у Києві.

Заміна скла Huawei Y5 2018 DRA-L21– звичайна послуга, але не в кожній майстерні. Процедура вимагає певних навичок, знань та обладнання. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працює компетентний персонал та є необхідне новітнє обладнання для безслідної заміни скла Huawei Y5 2018 DRA-L21. Крім того, ми зберігаємо оригінальність матриці та передачі кольору. Ми рекомендуємо замінити скло Huawei Y5 2018 DRA-L21 у разі раптової зміни температури, випадкового удару або неправильного використання. У нас завжди є запасні частини та матеріали, необхідні для якісного ремонту.  

Коли Вам може знадобитись заміна екрану Huawei Y5 2018 DRA-L21?

Заміна екрану Huawei Y5 2018 DRA-L21 виконується майстрами після проведення детальної діагностики смартфону. Але, найчастішими дефектами, які вказують на необхідність в даній процедурі, є такі:  
  • підсвічування помітно погіршилось, або зовсім зникло;
  • зображення відображається із спотворенням;
  • сенсор не реагує на дотик;
  • на екрані видно смуги, плями, биті пікселі.
Не хвилюйтеся, якщо Ви випадково розбили екран пристрою. Швидко замінити дисплей Huawei Y5 2018 DRA-L21 можна в сервісному центрі «Ай-яй-яй», в будь-якому з його відділень, які розташовані по всьому місту. Встановивши нову деталь якомога швидше, ми надаємо гарантію на надані послуги. Високоякісні компоненти гарантують надійний та ефективний результат ремонту. ремонт huawei y5 2018: замена стекла, экрана киев фото

Безпечний ремонт Huawei Y5 2018 DRA-L21 в професійній майстерні.

Щоб відремонтувати Huawei Y5 2018 DRA-L21 в сервісному центрі «Ай-яй-й», у Вас є кілька варіантів для зв’язку з нами: залишити заявку на сайті, оформити замовлення по телефону, або відправитись в найближче до Вас відділення нашої майстерні. Ми знаходимось близько до метро майже в усіх районах Києва, тому нас легко знайти. Також ми ремонтуємо Huawei Y5 2018 DRA-L21 по всій Україні, завдяки співпраці з Новою Поштою. Довіривши нам ремонт Huawei Y5 2018 DRA-L21, Ви отримаєте:
  • гарантію на надані послуги;
  • абсолютно безкоштовну діагностику приладу, яке не займе більше 20-ти хвилин;
  • професійні поради від майстрів;
  • актуальні ціни та умови на сайті;
  • можливість замовлення кур'єрської доставки по Києву;
  • можливість використовувати в роботі Ваші запчастини.
Крім того, ми проводимо щоденну акцію «Щасливі години», яка дає можливість отримати знижку 10%. Якщо у Вас виникли питання, сміливо задайте їх в онлайн-чаті на сайті, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати