Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
850 грн
950 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
1950 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1600 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
800 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
750 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
650 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
500 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
950 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 після проведення професійної діагностики.

Заміна скла Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L3 необхідна, якщо на передній панелі пристрою є подряпини, відколи та тріщини, а сам гаджет працює нормально. Основні причини, за якими потрібно міняти скло Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 – це різкі перепади температури, випадковий удар або неуважність власника. Фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» спеціалізуються на роздільній заміні скла, зберігаючи оригінальність матриці. Перед проведенням ремонту, майстер проведе діагностику Вашому пристрою, яка займає не більше 20 хвилин. Це допоможе зрозуміти який сам вид ремонту потрібен Вашому гаджету.   Вартість заміни скла Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» набагато нижча, ніж повна заміна екрану. Крім того, у нас завжди є запчастини та матеріали, необхідні для якісного ремонту.

Коли потрібна заміна екрану Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31?

Ви можете зрозуміти, що Вам потрібна заміна екрану Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 з появленням  таких симптомів на смартіоні:
  • відсутність реакції сенсору;
  • підсвічування не працює належним чином;
  • наявність плям і смуг ускладнює читання інформації на екрані;
  • спотворення зображення;
  • спостерігаються биті пікселі.
Якщо Ви помітили одну або кілька ознак пошкодження, принесіть смартфон до нашої майстерні, щоб замінити дисплей Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31. Всього за кілька годин фахівці в нашому сервісі встановлять новий екран, який порадує якісною роботою ще багато років. Ви також отримаєте гарантію на проведений ремонт. ремонт huawei y6 prime 2018: замена стекла, экрана киев фото

Як замовити ремонт Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Для ремонту Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 в нашій майстерні, необхідно заповнити форму на сайті, залишити заявку по телефону або доставити самостійно смартфон в один з філіалів сервісу. Ми знаходимося практично в кожному районі Києва, поруч з метро, ​​що дозволяє нас швидко знайти. Також ремонтуємо Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 з інших міст України через Нову Пошту. Довіривши нам ремонт Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31, Ви отримаєте:
  • гарантію на надані послуги;
  • можливість використовувати Ваші запчастини під час ремонтних робіт;
  • безкоштовну діагностику;
  • можливість замовити виїзд майстра, або послуги кур’єра по Києву.
Ми є однією з найбільших ремонтних мереж і точно знаємо, як грамотно вирішити проблему будь-якої складності. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чат, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати