Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M3 Note L L681H (LTE – версія для китайського ринку) з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Meizu M3 Note L L681H в Києві і Україні з гарантією

  Meizu M3 Note L - це Китайський планшетофон, що відрізняється 5.5-дюймовим сенсорним дисплеєм, 8-ядерним чіпсетом 1,8 ГГц і ємним акумулятором на 4100 мАг. Очевидно, що складна технічна начинка з великою кількістю тонких елементів і чутливих систем зробила ремонт meizu M3 note l681 багатогранним і дуже тонким процесом. Однак в сервіс-центрі "Ай-яй-Яй" можна замовити обслуговування моделі при будь-якій поломці і для будь-якого модуля.   Найбільш проблемні системи   Наші фахівці вже не один раз стикалися з неполадками Великого китайського пристрою, завдяки чому вдалося виділити модулі і блоки, які піддаються шкідливому впливу найчастіше:  
  1. Акумулятор. Вплинути на роботу цього компонента може механічна шкода, збої в системі електроподачі і намокання гаджета. Типові прояви поломки: різкі скачки заряду, кислотний запах, здуття задньої панелі. Рішення проблеми - заміна пошкодженої деталі.
 
  1. Екран. Великий дисплей фаблета збирає на себе більшу частину зовнішнього впливу, що проявляється в подряпинах і тріщинах на поверхні. Але іноді поломка проникає набагато глибше, і тоді щоб відремонтувати Мейзі м3 ноут л, потрібні більш вагомі дії з боку майстрів. Типові прояви поломки: тріщини і вм'ятини на екрані, кольорові смуги, мертві зони, биті пікселі або відсутність сенсорного відгуку. Рішення проблеми - заміна екрану Meizu M3 Note L.
 
  1. Екранне скло. Ця деталь відповідає за захист чутливого дисплея від механічного пошкодження, беручи на себе більшу частину пошкоджень. Типові прояви поломки: відколи, тріщини, подряпини. Рішення проблеми - заміна розбитого скла.
  ремонт meizu m3 note l: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. Мікрофон. Дуже часто в прорізи мікрофона накопичується різноманітне сміття або потрапляє рідина, також характерні обриви контактів і деформація деталей. Типові прояви поломки: скрипи і шуми, дуже тихий звук, перебої в розмові. Рішення проблеми - чистка, сушка або перевстановлення мікрофона.
  У салоні "Ай-яй-Яй" відзначають, що ремонт мейзу м3 л може знадобитися і для інших систем і деталей, тому у нас спочатку проводиться діагностика неполадок смартфона і тільки потім призначається "лікування".
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту