Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 9R LE2101 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 9R LE2101 та інших деталей в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла OnePlus 9R LE2101 – досить популярна послуга на сьогоднішній день. Цей смартфон доволі популярний серед користувачів, до нас часто надходять запити на ремонт або заміну старих деталей на нові. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» в Києві пропонує послуги по заміні скла OnePlus 9R LE2101, а також екрану, акумулятора тощо.

Як дізнатись скільки коштує заміна екрану OnePlus 9R LE2101?

Спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проведуть діагностику OnePlus 9R LE2101, визначать складність проблеми та запропонують клієнту найкращі способи її вирішення. У деяких випадках Вам знадобиться замінити скло OnePlus 9R LE2101, але якщо зображення на Вашому смартфоні спотворюється і сенсор перестає реагувати, можливо, Вам доведеться замінити екран. У процесі ремонту ми будемо використовувати високоякісні деталі (оригінальні запчастини та копії). Ви також маєте можливість замовити ремонт зі своїми деталями. Ви можете дізнатися, скільки коштує заміна екрану чи скла OnePlus 9R LE2101, звернувшись до наших менеджерів  по телефону або переглянувши інформацію на сайті. Переваги сервіс-центру «Ай-Яй-Яй»:
  1. Орієнтація на клієнта. Ми попіклувались про те, щоб Вам було зручно до нас добратись та зв’язатись з нами будь-яким зручним способом. Для Вас ми працюємо щодня та завжди на зв’язку! Приймаємо техніку на ремонт зі всієї України через Нову Пошту.
  2. Гарантія. На послуги сервіс-центру, будь то заміна скла OnePlus 9R LE2101 або заміна акумулятора, надається гарантія. Навіть у найскладніших ситуаціях ми можемо відремонтувати OnePlus 9R LE2101 та замінити скло, зберігши таким чином оригінальну функціональність та зовнішній вигляд смартфона.
  3. Лояльні ціни. Майстри сервісного центру в Києві відремонтують смартфон за помірною ціною. Ви також можете заощадити гроші, скориставшись акцією «Щасливі години».

ремонт OnePlus 9R

Як можна оплатити ремонт OnePlus 9R LE2101?

Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» має філії маже в кожному районі Києву. Наші відділення розташовані поблизу станцій метро, завдяки чому до нас можна швидко дістатись. Зручна форма оплати – ще одна перевага сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Для оплати наших послуг Ви можете скористатися:
  • оплата готівкою, яка проводиться при ремонті гаджета, коли клієнт забирає смартфон із сервісу;
  • банківська карта;
  • безготівковий розрахунок.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту