Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPad Pro 4 12.9 2020 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
7549 грн
7699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
10149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Apple iPad Pro 4 12.9 2020 із збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Apple iPad Pro 4 12.9 2020 - це послуга, яка може знадобитися в невідповідний момент. Щоб швидко замінити скло Apple iPad Pro 4 12.9 2020, зверніться до сервісного центру "Ай-яй-яй". Ми маємо дороге обладнання та кваліфікованих інженерів, що спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану. Якщо екран Вашого смартфона випадково розбився, щоб змінити скло Apple iPad Pro 4 12.9 2020, достатньо прийти до будь-якої філії СЦ «Ай-яй-яй». Ремонт буде проводитись із збереженням оригінальної матриці пристрою.

Коли потрібно замінити екран Apple iPad Pro 4 12.9 2020?

Ми настійно рекомендуємо замінити дисплей Apple iPad Pro 4 12.9 2020 якнайшвидше, оскільки волога і дрібне сміття можуть легко проникнути через зовнішні пошкодження. У нашій майстерні ми змінюємо екран лише за кілька годин. Наявність високоякісних матеріалів гарантує надійний та тривалий результат ремонту. Ми також надаємо гарантію за надані послуги. Ви можете визначити, що Вам потрібно замінити екран Apple iPad Pro 4 12.9 2020, за такими критеріями:
  • тачскрин пошкоджений і не працює належним чином,
  • з'явилися незрозумілі плями та смуги,
  • відсутня підсвічування – «чорний екран»,
  • тріщини та подряпини заважають нормальному перегляду зображень.
  ремонт Apple iPad Pro 4 12.9 2020 замена стекла и экрана

Скільки коштує ремонт Apple iPad Pro 4 12.9 2020 року?

Всі ціни та терміни на ремонт Apple iPad Pro 4 12.9 2020 Ви можете побачити на сторінці моделі на сайті. Ви також можете уточнити необхідну інформацію у наших консультантів за вказаними номерами телефону та у найближчому відділенні мережі сервісу. Ми розташовані майже у всіх районах Києва біля метро, тому нас легко знайти. Ремонт Apple iPad Pro 4 12.9 2020 також можливе з будь-якої точки України через Нову Пошту.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту