Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco C50 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Poco C50 в Києві з гарантією

  Заміна скла Poco C50 - процедура, яка може знадобитися в будь-який момент, адже жоден смартфон не має 100% захисту від падінь і ударів. Якщо тріснув екран вашого гаджета, віднесіть телефон в одне з відділень Сервісного центру "ай-яй-яй", вони розташовані практично в кожному районі Києва. Всі майстерні укомплектовані фахівцями з технічною освітою і досвідом роботи, і ми зробимо все можливе, щоб відновити втрачену працездатність і бездоганний зовнішній вигляд вашого пристрою. Всі наші відділи оснащені спеціалізованим обладнанням і професійними інструментами, що дозволяють провести якісний ремонт Poco C50, після чого замовник отримує гарантію на виконані послуги, якою можна скористатися в разі виникнення будь-яких зауважень до ремонту.  

Заміна екрану Poco C50 після первинної діагностики

  Розроблений нами спеціальний алгоритм ремонту дозволяє швидко і якісно виконати професійне обслуговування. При огляді гаджета складно визначити, яка частина не працює. З цієї причини першим кроком завжди є діагностика з метою виявлення можливих прихованих дефектів. Тільки після детальної діагностики розраховується вартість послуги і визначаються умови ремонту. Чи потрібна вам заміна екрану Poco C50 або будь-який інший ремонт, ви можете бути впевнені, що всі встановлені деталі будуть виключно високої якості.   Ремонт Poco C50: Киев, Украина  

Де замовити ремонт Poco C50 в Києві?

  Сервісний центр ай-яй-яй має філії практично в кожному районі столиці, розташовані недалеко від метро. Якщо ви хочете замовити ремонт Poco C50, ви можете дізнатися, як дістатися до найближчого відділення, зателефонувавши нашим менеджерам або знайти на сайті відповідну сторінку, де детально розписано, як нас знайти. Незважаючи на те, що сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на заміні екрану і скла, він також виконує і інші види ремонту будь-якої складності:  
  • Заміна батареї;
  • прошивка пристрою;
  • очищення смартфона від вологи;
  • Заміна динаміків і мікрофонів;
  • заміна задньої кришки або скла камери і т. д.
  Також всі питання ви можете задати нашим менеджерам через Viber, Telegram або надіславши листа на нашу електронну адресу. Консультант в онлайн-чаті також завжди готовий відповісти на всі ваші запитання щодо ремонту Poco C50.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту