Місто:
Мова:
Ремонт Poco
Виберіть модель:

Сервіс Poco у Києві: заміна скла, екрану та акумулятора

Сервісний центр Poco пропонує повний спектр послуг із ремонту гаджетів китайського виробника. Варто відзначити, що у розпорядженні наших фахівців все необхідне для того, щоб ремонт вашого Poco був виконаний швидко та якісно. Не можна обійти стороною і той факт, що кожен спеціаліст, який здійснює ремонт, є експертом, який добре знає, які особливості вимагає ремонт Poco для кожної моделі смартфона і наскільки швидко, а також якісно виконується робота.

Коли потрібно звертатися до сервісного центру Poco?

Poco пояснюють різні причини, пов'язані із несправністю гаджетів цього виробника. Як правило, несправності виникають, коли пристрій зазнає механічних ударів або впливу вологи. При цьому несправність може виникнути як в одному компоненті, так і кількох. У таких випадках не варто засмучуватися, тому що професійні фахівці дуже швидко відремонтують ваш Poco та забезпечать гарантійне обслуговування.

Ми замінимо екран вашого Poco у найкоротші терміни.

Послуга, яка передбачає заміну екрану Poco , є однією з найпоширеніших у наших майстернях. Пам'ятайте, що ця послуга вимагає проведення діагностики та навіть заміни пошкоджених компонентів. У розпорядженні майстрів є всі необхідні моделі екранів смартфонів цього виробника.

Які переваги отримують клієнти, які звертаються за ремонтом у Poco?

Наші майстри мають всі необхідні деталі, які часто вимагають заміни в смартфонах цієї марки. Всі філії нашого сервісного центру оснащені сучасним обладнанням для діагностики та ремонту, що забезпечує усунення проблем за лічені години. Наші спеціалісти можуть ремонтувати до 10 мобільних пристроїв на день. Наша унікальна технологія розбирання та складання гаджетів дає їм можливість не залишати слідів розтину на гаджеті. Таким чином, у майбутньому ви зможете продати свій мобільний телефон за вигіднішою ціною.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь до наших спеціалістів у будь-який час.

 
мікрофон телефону поки не працює

Заміна мікрофона на телефоні Poco

Якщо під час телефонної розмови співрозмовник не чує Вас або чує погано, зі сторонніми звуками, швидше за все знадобиться заміна мікрофона на телефоні Poco . Усунення несправності є процедурою, під час якої смартфон буде розібраний, а несправний мікрофон демонтований. Далі смартфон збирають, встановлюючи вже новий мікрофон. Такий ремонт триває близько 3-4 годин, залежно від конструкції телефону.
тріснуло скло камери на телефоні.

Заміна скла камери на телефоні Poco

Пошкоджене скло камери впливає не тільки на зовнішній вигляд смартфона, але і на якість знімків з нього. Через потертості і подряпини фото можуть бути розмитими, камера не може нормально сфокусуватися. У такому випадку потрібно замінити скло камери на телефоні Poco . Як правило, ремонт проводиться досить швидко – лише 3-4 години.
динамік телефону поки не працює

Заміна динаміка на телефоні Poco

Під час відтворення музики або під час розмови про гучний зв'язок Ви помітили сторонні звуки? Динамік не працює після падіння телефону чи залиття водою? У такому разі, швидше за все, на телефоні Poco необхідна заміна динаміка . Ремонт передбачає демонтаж пошкодженого елемента та встановлення нового на його місце. Триває процедура близько трьох годин.
роз'єм зарядки телефону поки зламався

Заміна роз'єму заряджання на телефоні Poco

Заміна роз'єму зарядки на телефоні Poco – дуже популярна серед користувачів, адже телефон доводиться заряджати досить часто. Згодом роз'єм може розхитатися, зламатися і його потрібно замінити на новий. Ця процедура зазвичай проводиться протягом 3-4 годин.
пошкоджена задня панель телефону

Заміна заднього скла, кришки на телефоні Poco

Якщо після чергового падіння телефону Ви помітили на ньому тріщини або вм'ятини – на телефоні Poco потрібна заміна задньої кришки . Під час ремонту майстер демонтує деталь за допомогою спеціального обладнання та встановлює нову на її місце. Ця процедура не викликає особливих складнощів і триває лише 3-4 години.
заміна акумулятора на телефоні

Заміна акумулятора на телефоні Poco

При використанні смартфона його акумулятор поступово втрачає ємність, що згодом призводить до значного скорочення часу автономної роботи, в деяких випадках зношена батарея може надутися і пошкодити компоненти смартфона. Заміна акумулятора на телефоні Poco допоможе повернути колишню автономність. Ремонт полягає у виведенні старої батареї та наступній установці нової, основна складність процедури – акуратно розібрати корпус смартфона, не пошкодивши його. Заміна триває приблизно 3-4 години.
не працює кнопка на телефоні спокій

Заміна кнопки на телефоні Poco

Якщо у вас виникає проблема з чутливістю клавіші, вона не реагує на натискання або спрацьовує мимоволі, вона пошкоджена. У такому випадку усунути несправність може заміна кнопки на телефоні Poco . Під час ремонту майстер розбере смартфон, витягне пошкоджену клавішу та встановить нову. Процедура займає в середньому 3-4 години.
телефон поки заблокований

Розблокування телефону Poco

Якщо ви втратили доступ до облікового запису Google і не можете відновити його самостійно або забули графічний пароль і не можете розблокувати смартфон, Вам потрібне розблокування телефону Poco . Майстер відновить доступ до смартфону, і ви знову зможете ним користуватися.
телефон промок

Чистка телефону Poco після води

Після попадання вологи всередину корпусу смартфона рекомендується чищення телефону Poco після води якнайшвидше. Поки вода контактує з внутрішніми компонентами, корозія та короткі замикання ушкоджують смартфон. Майстер висушить воду, що потрапила усередину та проведе ретельну діагностику для планування подальшого ремонту.
5/5 - (1 vote)

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Poco (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Poco (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Poco (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Poco (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Poco (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Poco (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Poco (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Poco (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Poco (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Poco (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Poco (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Poco (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Poco після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Poco (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Poco (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту