Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco X4 Pro 5G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
749 грн
849 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Як проводиться заміна скла Poco X4 Pro 5g?

  Заміна скла Poco X4 Pro 5g проводиться при появі подряпин, тріщин або сколів на склі екрану. Ця несправність зустрічається набагато частіше, ніж пошкодження дисплея. У цьому випадку ви можете відновити його та зберегти оригінальний дисплей.   Насамперед потрібно відокремити бите скло від дисплея. Це можна зробити за допомогою спеціального обладнання - залишки скла видаляються, потім спеціальним розчином очищається дисплей від клею. Наступним етапом є установка нового скла з поляризацією шарів і з'єднанням всіх шарів при правильно заданих температурі і тиску. Після цього дисплей з новим склом встановлюється в смартфон. Після ремонту пристрій обов'язково тестують. Тільки після того, як майстер переконається, що всі функції працюють і заміна скла виконана успішно, телефон повертається власнику.  

Заміна екрану Poco X4 Pro 5g з доставкою по Україні

  Заміна екрану Poco X4 Pro 5g послуга, якою можуть скористатися не тільки жителі Києві, але також і користувачі з інших міст України. Доставка техніки на ремонт нам з інших міст здійснюється за допомогою Послуг Нової Пошти. Детальніше про цю послугу ви можете дізнатися за телефоном або на сайті у відповідному розділі. Тут ви знайдете всю необхідну інформація про те, як замовити ремонт Poco X4 Pro 5g в Києві або з іншого міста України.   ремонт Poco X4 Pro 5G: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт Poco X4 Pro 5g в сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  Смартфон - це не тільки розважальний пристрій, ми все більше використовуємо його для роботи. Великі екрани смартфонів особливо вразливі до пошкоджень. Як і у випадку з планшетами, ми пропонуємо повний спектр послуг для пристроїв як провідних виробників, так і менш відомих брендів.   У нас можна замовити будь-який ремонт Poco X4 Pro 5g:  
  • оновлення програмного забезпечення;
  • усунення впливу вологи;
  • ремонт після падінь і ударів;
  • заміна та ремонт мікрофона / динаміка.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту