Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco C40 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
899 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (оригінал)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Poco C40 в Києві в професійній майстерні

  Заміна скла Poco C40 проводиться фахівцями cервісного центру «Ай-яй-яй», якщо на дисплеї з'явилися тріщини або подряпини. Розбите скло слід замінити якомога швидше, так як через тріщини може просочитися волога і пошкодити матрицю. В цьому випадку буде потрібно повна заміна екрану, а такий ремонт дорожче заміни скла. Щоб запобігти цьому зв'яжіться з нашим Сервісним центром якомога швидше. Варто відзначити, що заміна скла проводиться за унікальною технологією ОСА з використанням професійного обладнання та якісних комплектуючих для Poco C40.  

Заміна екрану Poco C40 з доставкою по Україні

  Заміна екрану Poco C40 можлива в будь-якому відділенні сервісного центру «Ай-яй-яй». Для цього клієнту достатньо відвідати один з наших офісів в Києві. Інформацію про їх місцезнаходження можна знайти на сайті компанії в розділі «Контакти». Жителі інших міст також можуть звернутися в сервісний центр «Ай-яй-Яй» і скористатися послугами професіоналів. Мобільні пристрої можна надсилати нам за допомогою Нової Пошти. Для отримання більш детальної інформації про наші послуги, їх вартість та тривалість Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом:  
  • по телефону (телефони вказані на сайті);
  • надіславши нам електронний лист;
  • замовлення послуги зворотного дзвінка;
  • написавши нам в онлайн-чат на сайті;
  • написавши в Viber або Skype.
  Ми працюємо кожен день і завжди на зв'язку!   ремонт Poco C40 киев украина, замена стекла, экрана  

Якісний ремонт Poco C40 з гарантією

  Ремонт Poco C40 проводиться в майстерні «Ай-яй-яй» висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом і унікальними знаннями. Частою причиною звернення в наш сервіс є потрапляння пристрою в воду, механічне пошкодження екрану, поганий прийом сигналу або пошкодження роз'ємів. Слід зазначити, що діагностувати пошкодження може тільки фахівець. Якщо вам потрібен ремонт Poco C40, звертайтеся в будь-яку філію Сервісного центру «Ай-яй-Яй» в Києві. Ви отримаєте безкоштовну діагностику, після якої досвідчені інженери відремонтують вашу техніку за кілька годин. Перевагою звернення в СЦ "Ай-яй-яй" є не тільки повна відкритість до побажань клієнта, але і надання гарантії на виконану роботу.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту