Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco M5s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Poco M5s з кур'єрською доставкою по Києву

  Заміна скла Poco M5s в сервісному центрі «Ай-яй-Яй» починається з діагностичної перевірки техніки, після чого визначається характер ремонту, його вартість і терміни. Щоб скористатися нашими послугами, вам достатньо прийти в один з наших офісів. Якщо такої можливості немає, смартфон можна відправити кур'єром. Отримати безкоштовну консультацію можна, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті. Ви також можете скористатися Viber або Skype, надіслати нам електронний лист або замовити послугу зворотного дзвінка, щоб отримати необхідну інформацію.  

Скільки зазвичай триває заміна екрану Poco M5s?

  Заміна екрану Poco M5s проводиться кваліфікованими майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй» протягом декількох годин з моменту потрапляння смартфона в руки нашого фахівця. Наші майстри мають великий досвід обслуговування смартфонів від цього виробника. Наявність якісних запчастин на складі Сервісного центру дозволить ефективно відновити втрачену функціональність і естетику пристрою в короткі терміни. На офіційному сайті компанії представлена інформація про вартість і час роботи.   ремонт Poco M5s киев украина, замена стекла, экрана  

Чи можна надіслати на ремонт Poco M5s Новою Поштою?

  Ремонт Poco M5s - це комплекс заходів, які майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» успішно проводять протягом тривалого часу. Щодня наші фахівці проводять профілактичні та ремонтні роботи смартфонів різних моделей. У кожному відділі завжди є якісні запчастини для різний телефонів і планшетів, завдяки чому ми гарантуємо якісний і швидкий ремонт незалежно від серйозності поломки. Щоб скористатися нашими послугами, відвідайте один з наших офісів в Києві, інформацію про їх місцезнаходження можна знайти на офіційному сайті компанії в розділі «Контакти». Якщо клієнт живе за межами столиці, він може відправити своє обладнання в наш сервісний центр Новою Поштою. Після звернення в будь-яку майстерню «Ай-яй-яй» фахівець проведе комплексну діагностику для визначення конкретних причин поломки. На підставі отриманих даних проводяться необхідні ремонтні роботи:  
  • заміна задньої кришки;
  • заміна або ремонт роз'єму зарядки телефону;
  • очищення і профілактика при намоканні;
  • заміна скла окремо від екрану.
  Використання сучасного обладнання та професійних інструментів гарантує якісний результат ремонту за доступною ціною.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту