Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme Narzo 60 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme Narzo 60 у Києві з гарантією

Заміна скла Realme Narzo 60 — процедура, яка може знадобитися будь-якої миті, оскільки жоден смартфон не має 100% захисту від падінь та ударів. Якщо тріснув екран вашого гаджета, віднесіть телефон до одного з відділень сервісного центру «Ай-яй-яй», які є практично у кожному районі Києва. Всі майстерні укомплектовані фахівцями з технічною освітою та професійним досвідом, і ми зробимо все, щоб відновити втрачену працездатність та бездоганний зовнішній вигляд вашого пристрою. Всі наші відділи оснащені спеціалізованим обладнанням та професійними інструментами, що дозволяють виконувати якісний ремонт Realme Narzo 60, після чого замовник отримує гарантію на виконані послуги, якою він може скористатися у разі виникнення будь-яких зауважень щодо ремонту.

Заміна екрану Realme Narzo 60 після первинної діагностики

Розроблений нами спеціальний алгоритм ремонту дозволяє проводити швидке та професійне обслуговування на високому рівні. Під час перевірки гаджета складно визначити, яка частина не працює. Тому першим кроком завжди є діагностика з метою виявлення можливих прихованих дефектів. Тільки після детальної діагностики розраховується вартість послуги та визначаються умови ремонту. Якщо вам потрібна заміна екрану Realme Narzo 60 або будь-який інший ремонт, ви можете бути впевнені, що всі встановлені деталі будуть винятково високої якості.   Ремонт Realme Narzo 60: Киев, Украина  

Де замовити ремонт Realme Narzo 60 у Києві?

Сервісний центр "Ай-яй-яй" має філії практично в кожному районі столиці, розташовані недалеко від метро. Якщо вам необхідно замовити ремонт Realme Narzo 60, ви можете дізнатися, як дістатися найближчого відділення, зателефонувавши нашим менеджерам або знайшовши відповідну сторінку на сайті, де детально описано, як нас знайти. Незважаючи на те, що сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на заміні екрану та скла, він також виконує інші види ремонту будь-якої складності:
  • заміна батареї;
  • прошивка пристрою;
  • очищення смартфона від вологи;
  • заміна динаміків та мікрофонів;
  • заміна задньої кришки чи скла камери і т.д.
Також усі питання ви можете поставити нашим менеджерам через Viber, Telegram або надіславши листа на нашу електронну адресу. Консультант в онлайн-чаті також готовий відповісти на всі ваші питання щодо ремонту Realme Narzo 60.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту