Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A31 SM-A315f з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
3399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A31 sm-a315f в найкоротші терміни

Заміна скла Samsung Galaxy A31 SM-A315f – це послуга, яка виконується фахівцями сервісного центру «Ай-яй-яй» за один день. Одним з найбільших недоліків сучасних смартфонів є крихке скло. Екран найчастіше пошкоджується при падінні або ударі. Лише хвилини неуважності і телефон буде на землі. У такій ситуації потрібен візит до сервісного центру. Зображення найчастіше відображається на екрані і сенсорний екран працює, але є тріщини, подряпини та уламки. У цьому випадку не потрібно міняти весь дисплей. Мало які сервіси замінюють скло на Samsung Galaxy A31 SM-A315f. Виконання такої послуги вимагає не тільки обладнання, а й досвіду. Після ремонту смартфон знову буде виглядати як новий.  

Заміна екрану Samsung Galaxy A31 SM-A315f в «Ай-яй-яй» - гарантія якісного ремонту

Темні плями, мерехтіння екрана та інші дефекти говорять про те, що необхідна заміна екрану Samsung Galaxy A31 SM-A315f, що не є проблемою для наших експертів. Відвідайте наш сервісний центр «Ай-яй-яй», щоб дізнатися, як швидко ми можемо відремонтувати Ваш смартфон. Незалежно від того, чи екран Вашого Samsung Galaxy A31 SM-A315f не відображає картинку, має вертикальні смуги, кольорові плями, ми негайно виконаємо професійний ремонт. Не хвилюйтесь, що ремонт Samsung Galaxy A31 SM-A315f займе занадто багато часу та грошей – наші ціни помірні, а заміна скла займає лише кілька годин.   У сервісному центрі «Ай-яй-яй» ми гарантуємо, що:
  •         Заміна екрану Samsung Galaxy A31 SM-A315f – це ремонт, для якого ми використовуємо тільки якісні запчастини;
  •         На послуги компанії надається гарантія;
  •         ми проведемо безкоштовну діагностику пристрою перед ремонтом;
  •         ми підходимо з відповідальністю до будь-якого ремонту.
Ремонт Samsung Galaxy A30: Киев, Украина

Будь-який ремонт Samsung Galaxy A31 SM-A315f з якісними запчастинами

Крім заміни скла та екрану, ми також ремонтуємо (замінюємо) корпус, акумулятор, динаміки, мікрофони, системні роз’єми тощо. Якщо Ви не знаєте який елемент перестав працювати, ми виконаємо діагностику пристрою та ремонт Samsung Galaxy A31 SM-A315f будь-якої складності. Ми зробимо все, щоб Ви отримали від нас професійну допомогу та були задоволені. У нашому телефонному сервісі використовуються тільки якісні запчастини, тому якість обслуговування на найвищому рівні, а телефон після ремонту виглядає як новий із збереженням оригінальних параметрів.
Rate this page

Детальніше

Приховати