Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3499 грн
3899 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
8799 грн
10299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
7199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985 у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводиться окремо від екрану і має ряд суттєвих переваг:
  • Замовляючи послугу заміни пошкодженого скла на дисплеї, власник смартфону впевнений, що до його телефону будуть ставитися з належною бережливістю і буде повернуто в тому ж стані, в якому він був переданий нам. Звичайно, різниця буде лише в новому склі на екрані.
  • Низькі витрати на ремонт. Заміна скла екрану в рази дешевше заміни всього модуля дисплея. Технологія, яку ми використовуємо для цього ремонту, відома, перевірена та надійна.
  • Короткий термін ремонту. Однією з найбільших переваг користування нашими послугами є швидкість ремонту. Зазвичай, ремонт екрану займає кілька годин. За цей час Ваш смартфон отримає новеньке скло на екран, завдяки якому сенсорне управління пристроєм буде таким же, як і раніше.

Заміна екрану Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985 коли неможлива заміна скла

Найпоширенішим пошкодженням телефону є розбитий дисплей. Зазвичай це відбувається через механічні пошкодження через удари, тиск або падіння пристрою. Це може пошкодити сенсорне скло або сам дисплей, хоча пошкодження дисплея можуть бути викликані іншими факторами, а не механічними (наприклад, потрапляння вологи). Ознакою механічної несправності є, звичайно, розбитий екран, але також відсутність зображення, іноді чорні плями, смуги, що спостерігається при увімкненні смартфону. Єдиний вихід у цьому випадку - повна заміна екрану Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985. ремонт Samsung Galaxy S20 plus замена стекла

Ремонт Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985 з використанням професійного обладнання

Samsung – виробник, відомий своїми чудовими смартфонами, які працюють добре і стабільно. Телефони Samsung мають відмінне співвідношення ціна/якість, тому знайшли велику кількість шанувальників по всьому світу. Сервісний центр «Ай-яй-яй» — це місце, де Ви можете ремонтувати та обслуговувати свої пристрої Samsung. Ми інвестували в професійне обладнання та якісні запчастини, завдяки яким телефон буде працювати безвідмовно після ремонту. Доброзичливий та уважний персонал із задоволенням допоможе у вирішенні будь-яких проблем та якісно виконає для Вас ремонт Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985. Завітайте до одного з відділень у місті Київ, або надішліть ваш пристрій до нас для ремонту Новою Поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту