Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A52s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A52s окремо від крану

Заміна скла Samsung Galaxy A52s є популярною послугою, оскільки екрани смартфонів надзвичайно вразливі. Іноді навіть несильного удару достатньо, щоб екран телефону покрився «павутинкою». Крім того, що це псує зовнішній вигляд Вашого пристрою, це також впливає на комфорт використання Вашого мобільного телефону. У нашому сервісі Ви можете розраховувати на швидкий ремонт та заміну скла окрему від екрану. Заміна скла без належного досвіду може пошкодити дисплей, тому це слід довірити професіоналам. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» мають усе необхідне обладнання та навички, що забезпечує швидку та якісну заміну скла.

Швидка заміна екрана Samsung Galaxy A52s з деталями клієнта

Кожен, хто потрапив у ситуацію, яка призвела до розбитого екрана телефону, знає, скільки незручностей це може принести. На щастя, ці ситуації не обов’язково означають, що смартфон потрібно замінити на новий. Сервісний центр «Ай-яй-яй» пропонує швидку та професійну заміну екрану за дуже привабливими цінами. Вам не доведеться турбуватися про якість ремонту – ми працюємо з найкращими запчастинами, а також можемо надати послугу по заміні екрану Samsung Galaxy A52s з запчастинами, які придбані та надані замовником. Ремонт Samsung Galaxy A52s: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy A52s в найкоротші терміни

Сервісний центр «Ай-яй-яй» надає технічну допомогу у разі системної або механічної несправності. Послуги надають кваліфіковані та досвідчені фахівці, які впораються навіть з найскладнішим ремонтом. До кожного клієнта наші спеціалісти підходять індивідуально. Все це відповідає очікуванням навіть найвибагливіших користувачів. Мережа сервіс-центру «Ай-яй-яй» розташована в Києві, відділення знаходяться по всій столиці. Точні адреси офісів, а також графік їх роботи є на сайті компанії. Ми намагаємося виконувати всі довірені нам послуги вчасно. Ми добре усвідомлюємо, що багатьом людям потрібно якомога швидше повернути свої телефони, тому ремонт у нас проходить в найкоротші терміни. Ми намагаємося, щоб час очікування був якомога коротшим. Звичайно, ми ставимо на перше місце якість і точність. Нам довіряють не лише жителі Києва, а й користувачі з усієї України. Це найкраще підтвердження того, що якість наших послуг на високому рівні. Якщо Вам потрібен швидкий та якісний ремонт Samsung Galaxy A52s, Ви можете надіслати свій смартфон з будь-якої точки країни Новою Поштою.
Оценить

Детальніше

Приховати