Сервісне розблокування облікового запису Google, FlyMe, Mi в салоні «Ай-Яй-Яй»

Зняти Гугл-акаунт потрібно сьогодні багатьом користувачам. Раніше обліковий запис Google не був прив'язаний до певного пристрою і його можна було видалити при скиданні налаштувань. Це часто допомагало користувачам, які забули свої дані для входу до Google. Але після того, як гаджети стали оснащуватися Андроїдом версії 5.1, у налаштуваннях виник додатковий захисний алгоритм Google Device Protection, що не дозволяє видалити конкретний Google-обліковий запис навіть після скидання всіх налаштувань. Це захищає власника телефону від крадіжки, тому що зловмисник не зможе скористатися пристроєм, не знаючи даних для входу. Введення нового облікового запису не врятує ситуацію, девайс запросить тільки той обліковий запис, який був спочатку в ньому активований. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» часто стикаються із ситуацією, коли власник гаджета забув свій Гугл-аккаунт. Самостійно видаляти облікові записи не рекомендується, оскільки розробники софту все сильніше захищають пристрої від таких дій, і, навіть якщо людина знайде в інтернеті шлях для видалення, це не є гарантією того, що, видаливши Google-аккаунт, він не торкнеться файлів завантажувача. При такому розкладі планшет або телефон просто перестануть вмикатися. Відновлювати в цьому випадку потрібно саме завантажувач, перепрошивка гаджета ні до чого не призведе. Ми допоможемо клієнтам зняти старий і встановити новий обліковий запис на їх гаджети дуже швидко.

Кому потрібне видалення FlyMe-акаунта Київ або Mi-акаунта

Окрім Google акаунта деякі виробники пропонують своїм користувачам встановити на телефоні або планшеті FlyMe-акаунт. Наприклад, техніка Мейзу часто вимагає установки FlyMe-акаунта, який також через час не можна буде видалити простим скиданням налаштувань, а техніка від Xiaomi оснащується захисним Mi-акаунтом, який неможливо зламати. Розблокувати FlyMe також нерідко стає проблемою, оскільки прошивка гаджетів, що вимагають його встановлення, не дозволяє скинути блокувальний код, FlyMe-аккаунт та графічні ключі. Якісне видалення FlyMe-акаунту Київ можливе в умовах сертифікованого сервісного центру, де працюють кваліфіковані програмісти та інженери. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» пропонує клієнтам послуги зі скидання FlyMe-акаунту та Mi-акаунту швидко та за доступною ціною.

Швидке розблокування телефону будь-якої моделі

Спеціалісти сервісного центру "Ай-Яй-Яй" також проводять процедуру розблокування будь-яких моделей телефонів. Розблокування телефону полягає у використанні IMEI-номера, який індивідуальний для кожного пристрою. При цьому прошивка або модем на процес розблокування телефонів ніяк не впливають. Фахівці сервісу «Ай-Яй-Яй» роблять офіційне розблокування гаджетів, використовуючи бази даних безпосередньо від виробників пристроїв. Такий підхід забезпечує клієнту можливість у майбутньому користуватись усіма оновленнями програмного забезпечення від виробника без встановлення та плати за додаткові програми. Тарифи на розблокування телефонів у нашому сервісі набагато нижчі, ніж вартість покупки нового гаджета, тому при виникненні блокування рекомендуємо скористатися нашими послугами.

Детальніше

Приховати