Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 9 Activ з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 9 Activ - терміни та вартість ремонту.

Заміна скла Xiaomi Redmi 9 Activ – процедура, яка не передбачена виробником, тому не кожен сервіс може запропонувати дану послугу. Якщо Ви помітили тріщини на екрані після чергового падіння смартфона, Ви можете замінити скло Xiaomi Redmi 9 Activ в сервісному центрі «Ай-яй-яй», і отримати оновлений смартфон у день звернення. Як правило, ціна на такий вид ремонту значно нижче, ніж заміняти екран повністю.

Коли необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi 9 Activ?

Заміна екрану Xiaomi Redmi 9 Activ може бути потрібна, якщо:
 • перестало працювати підсвічування;
 • якщо підсвічування працює, а картинки немає;
 • сенсор частково або повністю не реагує на дотик;
 • на екрані з’являються плями та смуги, які заважають перегляду зображення;
 • з’явились видимі пошкодження матриці: биті пікселі, мерехтіння.
В сервісному центрі «Ай-яй-яй» для майстрів заміна екрану Xiaomi Redmi 9 Activ не є проблемою. На власному складі з запчастинами є все необхідне для швидкої заміни дисплейного модуля. Також є в наявності екрани для всіх моделей Xiaomi. По закінченню ремонта, Ви отримаєте гарантію на встановлені деталі, а також на надані послуги. Ремонт Xiaomi Redmi 9 Activ: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi 9 Activ в Києві?

Ви можете замовити ремонт Xiaomi Redmi 9 Activ , зателефонувавши нам за номерами, вказаними на сайті, написавши в онлайн-чаті або особисто відвідавши в один з філіалів сервісного центру «Ай-яй-яй». Чому варто звернутись до нас?
 • Перед початком ремонту ми проводимо ретельну діагностику пристрою (безкоштовно).
 • Ми надаємо гарантію на надані послуги, а також на встановлені деталі.
 • Під час ремонту ми надаємо Вам інший телефон на заміну Вашому, щоб Ви могли залишатися на зв’язку.
 • На сайті завжди можна знайти актуальні терміни і ціни на ремонт смартфонів.
 • У сервісному центрі «Ай-яй-яй» Ви можете замовити ремонт Xiaomi Redmi 9 Activ з використанням власних запчастин.
 • За бажанням клієнта, відправляємо смартфон кур'єром по Києву. Він відвезе Ваш телефон в сервісний центр і поверне його після ремонту.
Якщо Ви проживаєте не в Києві, Ви можете відправити свій смартфон на ремонт до сервісу «Ай-яй-яй» через Нову пошту. Детальніше про цю послугу, або інші цікавлячі Вас питання з приводу ремонту Вашого смартфона, можна дізнатися на сайті, написавши в чат, в зручний для Вас месенджер, або подзвонивши по телефону менеджерам компанії.
Оценить

Детальніше

Приховати