Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Go M1903C3GG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Go в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Redmi Go – популярна послуга, яку сервісний центр «Ай-яй-яй» виконує щодня. На відміну від повної заміни екрану, такий ремонт набагато дешевший (в 2-4 рази). Але в свою чергу цей процес дуже трудомісткий і вимагає спеціальних навиків і обладнання. Як це відбувається? Спочатку модуль нагрівається за допомогою сепаратора. Крім того, його потрібно розділити на дві частини тонкою ниткою. Після того, як старе розбите скло відокремиться від дисплея, його замінюють на нове і прикріплюють клеєм. Такий вид ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю, що є гарантією того, що зображення і передача кольору дисплея Вашого смартфона не будуть порушені.

Скільки коштує заміна екрана Xiaomi Redmi Go та коли вона необхідна?

Заміна екрана необхідна, якщо дисплей вийшов з ладу через падіння, удари або інші механічні пошкодження Вашого смартфона. Це можна зрозуміти по тому, що телефон просто не реагує на дотик, а на екрані можуть з'явитися плями і спотворення зображення. Нерідкі випадки, коли при контакті з водою може знадобитись заміна екрану. При попаданні вологи всередину корпусу може виникнути замикання контактів і корозія на платі. У цьому випадку, крім ремонту екрану, дуже важливо висушити і почистити смартфон в сервісі. Ціни на ремонт Вашого гаджета Ви можете дізнатися  на нашому сайті, в месенджерах, або звернувшись до сервісного центру. Ремонт Xiaomi Redmi Go: Киев, Украина

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi Go в Києві?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» працює щодня і вирішує різноманітні проблеми з телефонами та планшетами з 2012 року. Ви можете не турбуватися про те, щоб довірити свій пристрій спеціалістам нашого сервісного центру, адже в результаті Ви отримаєте гарантію на виконані роботи. Ось кілька варіантів того, як замовити ремонт Xiaomi Redmi Go в сервісному центрі «Ай-яй-яй»:
  •         Принесіть свій телефон до одного з наших філіалів. Ми знаходимося практично у всіх районах Києва, філіали знаходяться біля метро і їх дуже легко знайти.
  •          Кур'єром. Можемо відправити Вам кур'єра, який забере Ваш телефон, і після ремонту, поверне його Вам . Це дуже зручно і заощадить Ваш час.
  •          Замовити виїзд майстра додому. Спеціаліст сервісного центра «Ай-яй-яй» може приїхати до Вас додому чи в офіс і відремонтувати Ваш Xiaomi Redmi Go у будь-якому зручному для Вас місці.
      Якщо Ви не в Києві, Ви можете надіслати нам свій телефон через Нову пошту і таким же чином ми повернемо його після закінчення ремонтних робіт.
Оценить

Детальніше

Приховати