Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 7. Як проходить ця процедура?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 7 – процедура яка проводиться дуже обережно , але виправдовує себе. Заміна скла, на відміну від заміни дисплея, зазвичай в декілька разів дешевше. Цей вид ремонту дозволяє зберегти оригінальний екран, а саме передачу кольору, зображення та роботу сенсора.

Як проходить заміна екрану Xiaomi Redmi Note 7?

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 7 проводиться при пошкодженні матриці. У разі цієї несправності Ви можете помітити різноманітні плями на екрані, спотворення зображення, відсутність реакції на дотик. Як проходить дана процедура?
  •          Виймається SIM-карта та картка пам’яті з пристрою.
  •         Потім телефон потрібно розібрати. Робиться  це спеціальними інструментами
  •         Від’єднається та виймається акумулятор телефону.
  •         Потім акуратно знімається материнська плата.
  •          Наступним кроком є ​​заміна старого екрану на новий.
  •          Перед тим як зібрати смартфон необхідно перевірити працездатність нового дисплея.
  •          При завершенні ремонтних робіт, збираємо смартфон та повертаємо його власнику.
Це лише короткий огляд процесу заміни екрану. Не намагайтеся розібрати чи відремонтувати його самостійно. Ви можете пошкодити кабелі, мікросхеми та материнську плату в цілому. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють кваліфіковані фахівці, які швидко та якісно замінять дисплей в найкоротші терміни. Ремонт Xiaomi Redmi Note 7: Киев, Украина

Куди необхідно звернутися, якщо потрібен ремонт Xiaomi Redmi Note 7?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» зможе виконати ремонт Xiaomi Redmi Note 7 різного рівня. Ви можете зв’язатися з нами не тільки для заміни пошкодженого екрана, але і для вирішення будь-яких інших проблем, наприклад:
  •          Телефон впав у воду. Воду всередині корпусу не можна ігнорувати. Згодом це може призвести до замикання контактів і корозії, або до ряду інших проблем. Такий телефон потрібно розібрати, просушити і почистити. Цю процедуру слід робити тільки в сервісному центрі, не намагайтеся робити це самостійно.
  •          Телефон не вмикається. Проблема може бути як з кнопкою живлення, так і з материнською платою пристрою.
  •          Телефон не заряджається. Ця проблема часто пов’язана з акумулятором, але також може бути пов’язана з несправним контролером живлення або роз’ємом зарядки.
Точну причину будь-якої  несправності зможе визначити тільки фахівець сервісного центру після діагностики Вашого смартфона.
Оценить

Детальніше

Приховати