Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 11X M2101K9AG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 11X - популярна послуга для сучасних смартфонів.

Заміна скла Xiaomi Mi 11X – це швидкий і недорогий спосіб оновити зовнішній вигляд Вашого смартфона. У порівнянні з повною заміною екрану, заміна скла в кілька разів дешевше, зазвичай в 3-4 рази. Однак основні комплектуючі екрану пристрою (матриця і сенсорний екран) не замінюються, тому якість зображення залишається незмінною. Незважаючи на велику популярність цієї послуги серед користувачів, не кожен сервіс її пропонує. Сервісний центр «Ай-яй-яй» — один з небагатьох сервісів, який має інструменти та обладнання, необхідні для якісної заміни скла окремо від екрану. Ця процедура вимагає від майстрів особливих навичок. Наш сервіс наймає досвідчених фахівців, які швидко та якісно виконують необхідний ремонт.  

Заміна екрану Xiaomi Mi 11X в найкоротші терміни в нашому сервісу.

Якщо Вам потрібна заміна екрану Xiaomi Mi 11X - звертайтеся тільки до професіоналів. Не намагайтеся зробити ремонт самостійно, без спеціального обладнання Ви можете викликати інші проблеми з екраном. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» майстри швидко та якісно замінять дисплей або виконають будь-який інший ремонт Xiaomi Mi 11X. Зрозуміти, що заміна екрану потрібна, можна за наступними ознаками:
  •      на екрані з'явилися характерні зміни у вигляді плям і смужок;
  •      сенсор екрану перестав працювати в окремих областях або на всьому екрані;
  •      проблеми в роботі підсвічування або биті пікселі заважають нормальному перегляду зображення;
  •      підсвічування зникло зовсім (чорний екран).
Заміна екрану Xiaomi Mi 11X займе всього кілька годин. За цей час фахівець проведе діагностику, виявить причину проблеми і замінить всі необхідні деталі. ремонт Xiaomi Mi 11X

Чому варто замовити ремонт Xiaomi Mi 11X в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ремонт Xiaomi Mi 11X, як і будь-якого іншого пристрою, вимагає уважного та бережного ставлення до нього. Тому варто звертатися до перевірених майстрів. Ось кілька причин довіряти нам:
  •      сервісний центр «Ай-яй-яй» одна з найбільших мереж майстерень у Києві, та працюємо з 2012 року;
  •      мережа має багато філіалів, розташованих поблизу станцій метро і які дуже легко знайти;
  •      якщо Ви не маєте змоги звернутися особисто, ми можемо відправити до Вас кур’єра, щоб він доставив Ваш зламаний смартфон на ремонт, та повернув його Вам, після закінчення необхідних робіт.
     на надані послуги, а також на зібрані деталі надається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту