Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi CC9 Pro M1910F4E з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1899 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi CC9 Pro. Чи можливо замінити скло, не чіпаючи екран?

Заміна скла Xiaomi Mi CC9 Pro окремо від екрану можлива, якщо екран працює як раніше, але на ньому з’явились  тріщини. Якщо є проблеми з самим екраном, заміна скла не має сенсу, оскільки це не вирішить основну проблему. Послуга з заміни розбитого скла вимагає спеціальних навичок і дорогого обладнання, тому замовити її можна не в кожній майстерні. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання, за допомогою якого вони проводять ремонт найвищої якості, а накопичений роками досвід дозволяє за кілька годин замінити скло на Xiaomi Mi CC9 Pro. 

Заміна екрану Xiaomi Mi CC9 Pro - ціна та терміни виконання.

Важливо розрізняти, коли потрібна заміна екрану Xiaomi Mi CC9 Pro, а коли достатньо буде просто замінити скло. Необхідність заміни модуля дисплея виникає, коли це впливає на продуктивність екрану, а саме:
 •        З’явились проблеми в роботі сенсору. Сенсор не відповідає на дотики по всьому екрану, або частково.
 •        Зображення попливло;
 •        На екрані з'явилися плями і смуги;
 •        Не працює підсвічування, або немає картинки.
Найчастіше такі проблеми виникають після падіння смартфона на тверду поверхню (підлога, асфальт, плитка). Звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни екрану Xiaomi Mi CC9 Pro, Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи, адже довіряєте пристрій професіоналам.  ремонт xiaomi mi cc9 pro, замена стекла, замена экрана

Швидкий ремонт Xiaomi Mi CC9 Pro з гарантією.

Фахівці сервісу «Ай-яй-яй» проведуть ремонт Xiaomi Mi CC9 Pro будь-якої складності. Ми орієнтовані на клієнтів і працюємо для Вас, тому підготували для наших клієнтів ряд приємних переваг:
 •        Доступні ціни на наші послуги;
 •        Безкоштовна попередня діагностика приладу;
 •        Ремонт можливий як з деталями сервісу, там і з тими, які принесе клієнт;
 •        Доставка пристрою кур'єром по Києву;
 •        Можливість замовити послугу «виїзд майстра»;
 •        Онлайн консультація на сайті;
 •        Сервіс має власний склад запчастин, що значно прискорює час ремонту;
Також Ви маєте можливість відправити телефон на ремонт в сервісний центр «Ай-яй-яй» з будь-якого населеного пункту країни Новою Поштою. Для цього заповніть форму на сайті, після, Вам зателефонує менеджер для уточнення всіх питань. Щоб замовити ремонт Xiaomi Mi CC9 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, написати в онлайн-чаті або прийти в один з наших філіалів.
Оценить

Детальніше

Приховати