Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 6 M1804C3DG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла  Xiaomi Redmi 6 з використанням якісних деталей.

Заміна скла  Xiaomi Redmi 6 проводиться при появі на смартфоні таких дефектів, як тріщини і відколи, які знижують якість зображення та комфорт користування. Майстри сервісного центру «Ай-ай-ай» проводять цей вид ремонтних робіт за технологією Optical Clear Adhesive, видаляючи пошкоджений елемент та встановлюючи нове захисне скло. Під час ремонту по заміні скла, зберігається цілісність і працездатність інших деталей, таких як матриця, сенсорна панель, підсвічування. Разом із відремонтованим приладом замовнику пропонується гарантія на технічне обслуговування.  

Як дізнатись, чи потрібна Вам заміна екрану  Xiaomi Redmi 6?

При падінні на тверду поверхню, першим може постраждати дисплейний модуль, спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» виділяють основні симптоми, що вказують на необхідність заміни екрана:
  • Поява плям, смуг та інших дефектів;
  • Темний екран;
  • Відсутність належної роботи сенсора.
Користувачі, яким потрібна послуга заміна екрану  Xiaomi Redmi 6, можуть звернутись в майстерню «Ай-яй-яй». Після передремонтної діагностики, наші фахівці усувають наявну проблему протягом трьох годин. ремонт xiaomi redmi 6: замена стекла, экрана киев фото

Терміновий та якісний ремонт  Xiaomi Redmi 6 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Ремонт Xiaomi Redmi 6 - популярна послуга, яку пропонують в Києві в сервісному центрі «Ай-ай-ай», фахівці якого, через кілька годин після звернення клієнта, можуть повернути втрачений функціонал на смартфоні. Все, що потрібно від замовника, це якомога точніше описати симптоми несправності та обставини, що призвели до несправності гаджета. Все в майстерні адаптовано для максимально швидкого та професійного відновлення роботи мобільних пристроїв:
  • Високотехнологічне обладнання та сучасні інструменти.
  • Кваліфікований персонал з великим досвідом обслуговування смартфонів  Xiaomi будь-якої моделі.
  • Широкий асортимент якісних запчастин.
За бажанням клієнта, послуга може бути надана як у звичайному форматі, так і у варіанті «терміновий ремонт». Більшість власників  Xiaomi Redmi 6 звертаються до філіалів нашого сервісного центру, розташованого в Києві, з проханням замінити тріснуте скло, відновити чіткість зображення або чутливість до дотику. Майстерня «Ай-яй-яй» готова запропонувати повний спектр послуг, спрямованих на усунення будь-яких складних проблем, пов'язаних з  Xiaomi Redmi 6.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту