Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1349 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла  Xiaomi Redmi Note 11 Lite. Які переваги даної послуги?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 Lite проводиться фахівцями в сервісному центрі «Ай-яй-яй» за унікальною технологією Optical Clear Adhesive. Щодня, починаючи з 2012 рока ми замінили стекла щонайменше 10 тисячам наших клієнтів. Після первинної діагностики та визначення причини проблеми майстер видаляє старе розбите скло і замінює його на якісне нове. Під час процедури майстер збереже оригінальність і цілісність оригінальних деталей:
  • матриці, яка створює зображення, яке Ви бачите на дисплеї;
  • підсвічування екрану;
  • сенсор екрану.
Завдяки використанню якісного обладнання та досвіду майстрів заміна скла  Xiaomi Redmi Note 11 Lite проводиться всього за кілька годин. Під час ремонту ми пропонуємо телефон на заміну для тимчасового користування, щоб Ви завжди залишались на зв’язку.

Як визначити, що Вам необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11 Lite?

Ви можете зрозуміти необхідність в послузі заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11 Lite з кількох причин:
  • наявність плям, битих пікселів і смуг на екрані заважає нормальному перегляду зображення;
  • відсутність реакції при дотику до сенсорного екрану;
  • екран темніє, коли телефон увімкнено;
  • підсвічування працює, а картинки немає.
Заміна екрану смартфона – наша спеціалізація, і, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ремонт буде виконано професійно та в найкоротші терміни. Всього за декілька годин майстер замінить модуль дисплея та відновить повноцінну роботу Вашого пристрою. Після усунення несправності, Ви отримаєте гарантію на виконану роботу та встановлені під час ремонту комплектуючі. Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Lite: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт  Xiaomi Redmi Note 11 Lite в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Lite може зайняти різну кількість часу, залежно від ступеня поломки. Усі запчастини та комплектуючі, необхідні для швидкого та якісного ремонту  Xiaomi Redmi Note 11 Lite, завжди є в наявності на нашому власному складі запчастин. З цінами та умовами ремонту смартфона можна ознайомитися на сайті, а також отримати онлайн-консультацію спеціаліста сервісу в чаті. Тут Ви також можете ознайомитися з програмою лояльності та отримати знижки (постійним клієнтам) на послуги компанії. У розділі «Контакти» Ви знайдете повну інформацію про розташування майстерень у Києві, а також телефони, за якими можна зв’язатися з менеджерами, якщо у Вас виникнуть запитання.
Оценить

Детальніше

Приховати