Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Pro M1901F7S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Як замінити скло окремо від екранного модуля?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 7 Pro необхідна, якщо на екрані смартфона з’явилися тріщини та подряпини, які заважають нормальному перегляду зображення. У цьому випадку працездатність екрану може не змінитися. Щоб замінити розбите скло Xiaomi Redmi Note 7 Pro, потрібен досвід і спеціальне обладнання – самостійно цього не зробити. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є всі необхідні для цього інструменти та майстри, які мають великий досвід в цьому виді послуг для швидкого та якісного ремонту. Екран Xiaomi Redmi Note 7 Pro отримав стійке до подряпин скло, але, на жаль, воно не захищає від тріщин на дисплеї, які можуть з’явитись після падінь або ударів.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 7 Pro з гарантією якості.

Якщо, крім тріщин на екрані Xiaomi Redmi Note 7 Pro, Ви помітили несправність дисплея, необхідно замінити модуль дисплея в зборі. Діагностувати проблему можна, якщо у Вашого смартфона є такі симптоми:
 • несправність сенсора;
 • відсутність підсвічування;
 • на екрані з'явилися дефекти у вигляді смуг і плям;
 • «Чорний екран» при включеному телефоні.
Якщо Ви знайдете хоча б одне з перерахованого вище, не варто засмучуватись. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» володіють усіма навичками та обладнанням, необхідним для ремонту, щоб замінити екран Xiaomi Redmi Note 7 Pro всього за кілька годин. По завершенню ремонту Ви отримаєте гарантію на виконані роботи та встановлені деталі. Ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Pro: Киев, Украина

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Pro в майстерні «Ай-яй-яй»?

Ви можете замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Pro, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Менеджер надасть всю інформацію про ціни та терміни ремонту. Чому варто звернутись до нас?
 • ми є однією з найбільших мереж ремонту мобільних телефонів;
 • перед початком ремонту проводимо безкоштовну діагностику;
 • надаємо гарантію на надані послуги та запчастини;
 • під час ремонту Ви отримаєте телефон на заміну;
 • для ремонту Xiaomi Redmi Note 7 Pro можна використовувати власні або наші запчастини;
 • ми постійно відстежуємо ціноутворення та встановлюємо доступні ціни.
Для клієнтів з інших міст України, пропонуємо скористатись послугами Нової пошти, щоб  відремонтувати свій гаджет в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Для цього Вам  буде необхідно заповнити відповідну форму на сайті, після чого з Вами зв’яжеться менеджер та надасть реквізити для відправлення та уточне всі деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту