Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Play 40 Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2549 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла HONOR Play 40 Plus - з відмінною якістю і ціною

  Заміна скла Honor Play 40 Plus популярна не тільки через поширеність пошкоджень дисплейної поверхні в цілому – вона є ефективним і надійним способом усунути проблему, не вдаючись до вилучення справної мариці і зайвих фінансових витрат.   Нові смартфони Хонор все частіше і частіше дивують споживачів, задаючи високу планку функціональності серед гаджетів. Honor Play 40 Plus відноситься також до такого типу пристроїв, адже надає відмінні характеристики разом з якісними комплектуючими.   Щоб відновити девайс і продовжити термін служби новенького смартфона після пошкодження звертайтеся за послугами в філії нашої компанії, де для вас будуть виконані професійна перевірка і налагодження девайса.  

Заміна екрану ХОНОР ПЛЕЙ 40 Плюс - тільки при необхідності

  Професійний підхід до відновлення цілісності і функціональності пристрою має на увазі, що будь-яким роботам буде передувати перевірка і виявлення всіх несправностей. Це зможе гарантувати, що заміна екрану Honor Play 40 Plus буде виконуватися в ситуації встановленої необхідності, коли матриця несправна.   Ремонт Honor Play 40 Plus: Киев, Украина   Поряд з точним призначенням процедур в СЦ "Ай-Яй-Яй" вас чекають і інші приємні умови:  
  • ми обов'язково проводимо діагностику, але для вас вона завжди безкоштовна;
  • Оперативна заміна екрану Хонор Плей 40 Плюс виконується за пару годин на спеціалізованому обладнанні;
  • роботи виконують фахівці з багаторічним досвідом і відточеними навичками;
  • у разі перевстановлення деталей ви можете замовити варіант комплектуючих на вибір: з оригінал і якісний аналог.
  За рахунок таких правил ремонт Honor Play 40 Plus гарантовано проходить в наших майстернях швидко і акуратно, що забезпечує вам відмінний результат.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту