Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG Nexus 4 E960 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт LG Nexus 4 E960 в Києві та Україні

  Одним з головних переваг азіатських смартфонів можна назвати універсальність їх застосування і неймовірну функціональність. При цьому багато моделей вважаються еталоном простоти в експлуатації, додатковим плюсом до чого є ще й простота у відновленні різного роду поломок. Наприклад, майже в будь-якій сучасній майстерні можна замовити навіть найсерйозніший або незвичайний ремонт lg nexus 4 e960, адже високий рівень впроваджених в модель технологій розрахований ще й на максимально швидке і комфортне усунення всіляких технічних відхилень. Але використання інноваційних елементів також стало причиною істотного подорожчання ремонту пристроїв, тому далеко не завжди власники погоджуються на придбання нових оригінальних деталей.   На жаль, в ході експлуатації гаджета можуть виникнути абсолютно несподівані і різні за складністю неполадки, що в тій чи іншій мірі впливають на працездатність всіх систем. Іноді власник вважає за краще відразу купити новий смартфон, але в більшості випадків виправити ситуацію все ж здатний грамотний ремонт нексус 4, за яким обов'язково рекомендується звертатися в спеціалізований салон, на зразок Київської майстерні "Ай-Яй-Яй". Залежно від типу і області поширення несправності девайсу можуть бути призначені різні реанімаційні процедури:  
  1. Налагодження роботи системи енергозабезпечення. Хоча тут центральним елементом вважається акумулятор, ремонтувати саме цю деталь немає ніякого резону - всі її проблеми усуваються тільки заміною. Зате зарядний блок, система живлення або спеціальні роз'єми цілком піддаються відновленню.
 
  1. Нормалізація звукопередачі. Найчастіше, щоб відремонтувати lg nexus 4 e960 із зазначеними поломками, потрібно спочатку розібратися, яка з провідних частин - мікрофон або динамік - піддалася шкідливому впливу. Тільки потім можна приступати до чищення, пайки або заміни пошкоджених елементів.
  Ремонт LG E960 Nexus 4: замена стекла экрана киев украина фото  
  1. Ремонт дисплейного блоку. У цьому випадку можлива як часткова, так і повна заміна будь-якої з несправних деталей модуля, і тільки в рідкісних випадках допускається відновлення без переустановлення компонентів.
 
  1. Налаштування, вірусна чистка або установка ПО. У цій категорії доступні найрізноманітніші операції, починаючи від прошивки і перепрошивки ОС і закінчуючи чищенням софта або установкою нових програм.
  Також в обов'язковий комплекс ремонтних процедур кожного центру включається відновлення після намокання, заміна деталей корпусу і всі типи взаємодії в апаратною частиною пристрою. Наші сервіс-центри з ремонту телефонів LG Nexus 4 знаходяться в Києві майже в кожному районі біля метро.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту