Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO A57s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO A57s без заміни рідної матриці

  Заміна скла OPPO A57s доступна у всіх наших філіях. Сервісний центр "Ай-яй-яй" має кілька майстерень в Києві. Зручне розташування майстерень дозволяє зручно і швидко до нас дістатися і отримати повністю оновлений гаджет вже через кілька годин. Маючи у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та інструменти, ви можете бути впевнені, що скло вашого смартфона буде замінено без візуальних дефектів. Щодня наші майстри міняють скла приблизно на 10 пристроях. У всіх відділах нашого сервіс-центру є запчастини для більшості моделей смартфонів. Послуга дуже поширена, оскільки повна заміна екрану в більшості випадків не потрібна.  

Коли необхідна заміна екрану OPPO A57s?

  Щоб визначити, чи потрібна вам заміна екрану OPPO A57s, необхідно звернути увагу на наступні "симптоми":  
  • на дисплеї немає зображення;
  • на екрані з'являються плями, смуги або інші дефекти;
  • сенсор не працює належним чином.
  Для того, щоб фахівець нашої майстерні замінив дисплей OPPO A57s, звертайтеся в один з наших філій. Після завершення ремонтних робіт замовник отримує гарантію на встановлені деталі і виконані роботи. Якщо у вас виникнуть питання, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону і отримаєте професійну консультацію.   Ремонт OPPO A57s: Киев, Украина  

Швидкий ремонт OPPO A57s в Києві

  Ремонт OPPO a57s - це послуга, що надається в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Фахівці нашої майстерні здійснюють повний спектр ремонту смартфонів даної моделі. Як правило, клієнти повідомляють про те, що гаджет отримав механічні пошкодження, в результаті чого деякі деталі виходять з ладу. Пошкодження мобільного пристрою може статися, якщо телефон контактує з вологою. Майстри сервіс-центру проведуть діагностику пристрою і зроблять необхідний ремонт. Причини замовити ремонт OPPO A57s в сервісному центрі «Ай-яй-яй»:  
  • Працюємо з 2012 року, тому маємо великий досвід ремонту смартфонів;
  • проводимо первинну безкоштовну діагностику пристрою для визначення необхідного ремонту;
  • робимо ремонт будь-якої складності;
  • надаємо підмінний телефон на час ремонту;
  • маємо власний склад запчастин, що значно скорочує час ремонту.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту