Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco X4 GT з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
749 грн
849 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Якісна заміна скла Poco X4 GT з гарантією

  Заміна скла Poco x4 GT допомагає зберегти повну функціональність і бездоганний зовнішній вигляд гаджета, забезпечуючи лише поверхневе втручання в його конструкцію, що також важливо довіряти тільки досвідченим фахівцям. У сучасних центрах обслуговування» ай-яй-яй якість і швидкість ремонту досягається точним дотриманням алгоритмів на кожному етапі обслуговування, що гарантує відмінний результат при мінімальних витратах часу і коштів. Довіра до результатів наших робіт досягається підбором якісних запчастин, а зручний сервіс в мережі наших майстерень забезпечує доступність і адаптованість наших Послуг для кожного клієнта.  

Заміна екрану Poco X4 GT за результатами діагностики

  У сервісних центрах "Ай-яй-яй" пріоритетом є прозорість і сумлінне виконання кожного ремонту, першим етапом якого є повна діагностика кожного пристрою. Саме на його основі можна заощадити час при роботі з функціональними елементами, які не потребують втручання, і забезпечити усунення навіть прихованих проблем. Причинами звернення до наших майстрів за діагностикою можуть бути наступні проблеми:  
  • плями, смуги або "хвилі" на екрані;
  • проблеми з налаштуванням і автоматичним регулюванням яскравості підсвічування;
  • биті пікселі, кольорові візерунки або мерехтіння.
  В цьому випадку тільки Діагностика точно покаже, чи потрібна заміна екрану Poco x4 GT, або дисплей все ж можна врятувати і більш доцільним буде Інший ремонт.   ремонт Poco X4 GT: замена стекла, экрана киев украина фото  

Як записатися на ремонт Poco X4 GT в Києві?

  Незважаючи на те, що наші сервісні центри знаходяться в Києві, ми подбали про те, щоб ремонт Poco x4 GT був доступний як кожному киянину, так і будь-якому жителю будь-якого населеного пункту України. У сервіс-центрі «Ай-яй-яй» створені всі умови для комфортного обслуговування:  
  • можливість запису на ремонт по телефону, через онлайн-чат або спеціальну форму, представлену на нашому сайті;
  • доставка смартфона на ремонт кур'єром по Києву і відправка "Новою поштою" з інших міст;
  • територіальна доступність відділень по всьому місту за рахунок їх розташування поблизу станцій метро;
  • гнучка система знижок.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту