Погано працює мікрофон на телефоні. Причини

Основна функція мобільного пристрою – голосовий зв'язок. Тому, якщо погано працює мікрофон на телефоні, функціональність і корисність гаджета - під сумнівом. Ця несправність може виникнути внаслідок: потрапляння пилу та води в корпус, падіння телефону. Є кілька поширених ситуацій, як може погано працювати мікрофон:
  1. Дуже тихий звук. Багатьох цікавить питання, що означатиме несправність, якщо співрозмовник погано чує мене. Це пов'язано, передусім, із наявністю перешкоди для проходження звуку. Напевно, знадобиться очищення та акуратне продування.
  2. Звук час від часу зникає. Це говорить про проблеми в контактах, а також про окислювальні процеси. У першому випадку знадобиться відновлення деталі, а в другому – заміна мікрофона на телефоні.
  3. Звук відсутній взагалі. Швидше за все, мікрофон зламався і потребує ремонту. Можливо, що причина в деталі, що зносилася, або в попаданні води в корпус. Заміна мікрофона на телефоні допоможе вирішити проблему.
  4. На другому плані чути тло. Це свідчить про обрив контактів. Усувається несправність шляхом заміни деталей чи відновленням ланцюгів проходження звукового сигналу.

Що робити, якщо мікрофон не працює?

Самостійне втручання може посилити стан смартфона та ускладнити ремонт, суттєво підвищивши його вартість. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» знають, що робити, якщо погано працює мікрофон на телефоні. Вони проведуть діагностику, яка покаже справжню проблему. Для усунення несправності знадобиться один робочий день. Залежно від характеру поломки буде запропоновано одне з рішень, заміна комплектуючих або ремонт смартфона. На всі послуги видається гарантія.

Детальніше

Приховати