Розбився екран на телефоні. Що робити?

Дисплей телефону – найбільш вразливе місце. Якщо власник мобільного пристрою кидає його на підлогу, то апарат часто падає екраном вниз. Деформацію скляного покриття телефон може отримати:
  • після падіння – намагалися дістати пристрій із сумки, а через великі габарити не змогли його утримати в руці, і він полетів униз;
  • після притискання в кишені, сумці – поклали гаджет у кишеню, тканина сильно натяглася, і ось Ви вже маєте справу з неохайною тріщиною;
  • після фізичного впливу - відволіклися і завдали ненавмисної шкоди апарату.
Багато хто запитує, що робити, якщо побився екран на телефоні? Насамперед, потрібно оцінити ступінь ушкодження. І якщо крім того, що розбився дисплей на телефоні, будуть виявлені й інші несправності, у багатьох випадках буде потрібно заміна сенсорного скла в сервісному центрі.

Де відремонтувати екран на телефоні? Куди звернутись?

У сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" фахівці професійно проведуть ремонт смартфона будь-якого бренду. Якщо лопнув дисплей на смартфоні внаслідок падіння або інших механічних пошкоджень, майстри швидко усунуть несправність. Вони багато разів стикалися з наслідками спроб самостійно полагодити смартфон і добре знають, що мало кому вдається успішно провести заміну деталі, коли розбився дисплей на телефоні. Часто під рукою не опиняється відповідний екран або установка може піти не за планом. Тому не рекомендується це робити самому. Екран телефону зламався і Ви роздумуєте, скільки грошей готові витратити на ремонт? Звернення до нас не сильно вдарить по бюджету, і натомість Ви отримаєте акуратне та професійне встановлення нової деталі. Наші фахівці надають послуги з ремонту багато років, і повертають до життя різні моделі після падінь та інших пошкоджень.

Детальніше

Приховати