Телефон перестав заряджатися. Причини

Кожен користувач мобільного пристрою може зіткнутися з такою проблемою, коли телефон не заряджається. Важливо з'ясувати причину цієї несправності та усунути її. Таке може статися як зі старими моделями, так і з новими. Якщо телефон не заряджається, причина може бути в наступному:
  • Проблема в конекторі зарядки - відсутність контактів або явні тріщини в конструкції. Найчастіше знайти поломку можна самостійно. Для цього необхідно поворушити штекер зарядки в місці роз'єму. Якщо виявляться зміни, то причина несправності - у конекторі, і потрібна буде заміна гнізда.
  • проблема в батареї - вона здулася або стала непридатною після закінчення терміну експлуатації. Якщо вчасно не замінити акумулятор, інші металеві деталі мобільного пристрою почнуть зазнавати корозії. Якщо корпус нерозбірний, допоможе з'ясувати, що проблема в батареї, така порада. Необхідно покласти телефон на рівну поверхню, і якщо з боку заднього корпусу виявлено здуття, це буде говорити про несправність акумулятора.
  • проблема в контролері живлення - дана мікросхема відповідає за розподіл та споживання електроживлення, при її поломці смартфон перестає заряджатися.
  • усередину потрапила вода - при контакті з вологою внутрішні деталі окислюються, внаслідок чого вони виходять із ладу.

Що робити, якщо телефон не заряджається?

Дізнатися, чому телефон не заряджається, і усунути проблему самотужки — нелегко, тут знадобиться консультація та допомога кваліфікованих інженерів. Якщо Вам потрібна заміна гнізда зарядки, якщо смартфон перестав заряджатися, або складніший ремонт телефону — майстри СЦ «Ай-Яй-Яй» оглянуть пристрій на пошкодження, визначать «корінь» проблеми і швидко відремонтують Ваш гаджет.

Детальніше

Приховати